Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nanaja
#1
Nick: Nanaja
Wiek: 19 stara dupa już ze mnie Sad
KLASA: EE
LVL: 42 i rośnie Wink
Suba(jeżeli nie ma to jaka w planach): myślę że łuk bo jak gram teraz supportem to będzie HE standardowo
sprzęt: jestem w czasie motania jakiegoś szitu C wiadomo puki co devo Tongue ale kasę sobie nabije znajdę nuka do PT pójdę farmić to C Grade nie będzie problemem
używany TS?: TAK/NIE / TAK, byłem kiedyś CL i strasznie ścigałem za brak TS3 ale teraz jest taka sprawa że mi karta dźwiękowa siadła i nie mam jak ;/ gadać i słuchać, siedzieć mogę ale bezużytecznie Sad siana też nie mam żeby ją wymienić może w jakieś 2 tyg coś zmotam i ogarnę tylko musiał bym się szarpnąć jakiejś roboty na weekendy żeby uciupać na ten szit
Komputer: dobry ogarnięty przy 10 koncie znudziło mi się żeby więcej odpalać.
Poprzednie klany: na tym serwie żadne(tylko wasza akademia), ale już kiedyś nie raz grałem w dużych klanach typu Illuminati , BMF itp itd.
Czemu my?: Znam was z Dexa-Nonstalgi także wy czy Tempest czy Gods od razu mi się skojarzyliście jak tu zacząłem grać, i myślę że w takim klanie mógł bym spędzić swój cenny czas, bo jest warto gracie w miarę aktywnie jest wspólna gra jest FUN jest gitara Wink

Dodam od Siebie jeszcze że gram już w tego L2shita kupę czasu, dobra więcej się rozpisywać nie będę bo pewnie jak to zobaczycie to nawet wam się czytać nie będzie chciało.
Także jedynie o co proszę to o pozytywne rozpatrzenie podania Smile pozdrawiam Nanaja -> "Mistrz wszystkich Mistrzów" !
#2
+++++
#3
na tak
______________________________________________________________
(01-30-2013, 17:25 PM)Willson napisał(a): omg illear ...
(06-04-2013, 14:27 PM)GenMax napisał(a): gra bez illeara nie mialaby sensu. on jest dusza a ja sercem klanu ;d
#4
Oczywiście

ZA
#5
Trochę lipa z tym TSem, ale ogólnie ok.
#6
Bierzemy !

+++++++++++++++++++++
#7
http://allegro.pl/karta-dzwiekowa-usb-3d-sound-5-1-mikrofon-glosniki-i2937323421.html 10 z napewno masz
#8
chwilowo nie ma miejsca i rekrutacja zamknięta

zrób coś z dzwiękiem
#9
Ja bym wyjebał już parę osób i miejsce by się znalazło
#10
+1 <5znaków>




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości