Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spoil
#1
Nick: Wiluuu (Grimal)
Wiek: 21
KLASA: SPOIL
LVL: 0
Suba(jeżeli nie ma to jaka w planach): Destro/Bishop
sprzęt: -
używany TS?: TAK/NIE Oczywiście. TS to podstawa.
Komputer: L2 chodzi.
Poprzednie klany: ostatni GloriaVictis na l2Mid serw padł klan idzie na Clevera ja chce pograć na low rate . Gram w L2 od abyssa poznalem tam klan Theanarchy i trochę z nimi pograłem. Grałem na wielu serwach RPG / Frinteza / Abyss / Azure / Reoleded / Wrath / Fury / GOF / Clever / Mid / Azarath
Czemu my?: Myślę, że jesteście ogarniętym klanem. Wchodząc do klanu jestem już w nim do końca serwa. Mam nadzieję, że będzie nam się miło współpracować.

Pozdrawiam Wiluuu Big Grin

Z nadzieją oczekuję na pozytywne rozpatrzenie mojego podania.
#2
niby jestem vipem a sie nie orientuje co potrzebne :p w kazdym razie spoili mamy full stan brakuje chyba desek archerow swsow wez cos z tych pod uwage :>
[Obrazek: boob-bouncing3.gif]
#3
Szkoda Sad . Myślałem, że będzie nam się fajnie współpracować jestem ogarniętym graczem . Robię spoila a na subbe mogę zrobić co chcecie. Ale czekam jeszcze na reszte odpowiedzi.

Pozdrawiam Wink .
#4
No fakt, spoili trochę mamy. No i trochę dużo servów wymieniłeś, nie quitniesz po jakimś czasie?
#5
Spoile są ale i tak ZA - matsów/partsów nigdy za wiele.
Lecz wolałbym cię widzieć jako sws/bd/ee/wk Wink
______________________________________________________________
(01-30-2013, 17:25 PM)Willson napisał(a): omg illear ...
(06-04-2013, 14:27 PM)GenMax napisał(a): gra bez illeara nie mialaby sensu. on jest dusza a ja sercem klanu ;d
#6
Na tak
#7
Serwów dużo bo w klanach których byłem szybko zmieniali serw.
Będę z wami do końca taki już jestem Wink.
#8
na + zobaczcie ilu nas jest spoile będą miały co robić. Moja lista serwów jest chyba troszkę bogatsza gram w l2 około 6/7 lat jak kolega podobnie to nie ma co się dziwić ;p
#9
No spoko, chciałem się tylko upewnić, że nie będzie quita. W takim razie na + Smile
#10
niuby, poczytajcie może najpierw "rekrutacja czechgamers" jak byk pisze że szukamy jeszcze conajmniej jednego spoila więc jeżeli nadal jesteś zainteresowany ...




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości