Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie - Pan Sołtys
#11
Co do przecinków, nie żebym się czepiał, ale spacja tylko po, nigdy przed Wink
#12
na tak... tez nie pamietam 90% clanow w jakich bylem ale czy cos to zmienia?
[Obrazek: daily_gifdump_46_01.gif]
#13
shaman do tej pory nie ogarnia epicow i siege ;P na plus ,a co bede wybrzydzal
[Obrazek: boob-bouncing3.gif]
#14
Jak można nie pamietac klanow w ktorych gralo sie nawet przez te 3m^^?
Potem bedziecie płakać jak pol klanu zlapie szok np gdy podczas siege ich z zamku wywali, czy nie bede wiedzieli jak zrobc q na epiki i bedziecie z nimi biegac. Ale juz chuj w to, zobaczycie ze tutaj beda ludzie którzy po trainy nie bede umieli biegać a co dopiero je robić... ale co tam xD jezeli was po 5 latach gry cieszy gra w takim towarzystwie to ok
#15
Każdy musi jakoś zaczynać, gdyby wszyscy mieli takie podejście to nikt by się nie nauczył grać. Zresztą nie jest powiedziane, że chłopak nie ogarnia, po prostu nie pamięta klanów.
#16
Mowie ogolnie. Niech tacy ludzie zaczynaja ale nie w klanie ktory ma byc "factorem".
#17
Jak dojdziedzie do wniosku że nie powinno mnie być w klanie to sam wyjde , nie będę robił problemów , nie obrażę sie na nikogo Wink
#18
No właśnie, jak się okaże, że faktycznie nie ogarnia to wtedy można podziękować za współpracę, a nie jak nigdy nie widziałeś go w grze i całą swoją teorię opierasz na tym, że nie pamięta poprzednich klanów. IMO każdy zasługuje na szanse.
#19
ile dziennie grasz ?


#20
Jak w tygodniu mam szkołę to około 3h. W weekendy od marca będę miał często zajęte wieczory w sobotę , ale ogólnie w weekendy gram dużo więcej , chociaż wiadomo , że bywa różnie. Jak siedzę w domu i nie mam nic do roboty to >4/5h




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości