Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Varok-Podanie
#11
no przeciez sie na alkhool nie obrazisz ^^ swiat na trzezwo jest nie do przyjecia Tongue
[Obrazek: daily_gifdump_46_01.gif]
#12
Ale narazie jestem abstynent i narazie mam moralniaka do tej pory Tongue
#13
kumpel jak sie prawie utopil i mial 10% szans na przezycie tez byl zagorzalym abstynentem... przez cale 2 miesiace Tongue
[Obrazek: daily_gifdump_46_01.gif]
#14
;DD, ale ja juz od pamiętnego piatku 13 no pomijając paskudnego grzańca i lampke szamapoona w sylwestra, może dlatego, że przez wiekszosc czasu nawet nie chodziłem Big Grin 4 miechy na leżaka, dobrze że jestem nerdem (student infy Big Grin) to daje rade.
#15
Jak online 12h+ to tak
#16
ewentualnie moze byc. +
_______________________________________________
skateboarding is not a crime.. right?.
#17
może i masz dużo czasu, ale nikt Cie nie zna, szanse na hero tym gladem ciężko określić bo nikt nie wie jak grasz, niechciałbym krakac ale raczej hero nie wróżę poza tym niema innych melle DD wiec mozolnie byś expił polecam inną klase, niema co rozdrabniać klanu.
[Obrazek: freeingharuhi14.jpg]
#18
Hmm... no ale wiesz jak jest ze zbugowanymi serwami i gravelandem a co dopiero jednym i drugim Big Grin niezłe kwiatki mogą wychodzić.
Co do profy - jak lubisz walkę w zwarciu to Deska (ewentualnie tyr choć zalezy od klanu :<)
#19
Nie mówie nic o hero, poprostu liczę na dobra grupowa zabawe i pvp, a porpostu lubię grać tą klasa a to jest gra i ma mi sprawiać przyjemność.
#20
no to graj gladem. jeden moze byc. na pvp sie przyda ; p
_______________________________________________
skateboarding is not a crime.. right?.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości