Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gamaliel
#1
Nick: Gamaliel

Wiek: 21 lat

Klasa: ES / SwS / BD / SR (Kolejność wg chęci, ale to i tak wedle Waszego uznania)

Lvl: Nie studiuję (pracuję), więc wysoki xD

Suba: Zależy od rasy maina.

Sprzęt: Teraz - Intel Celeron Dual Core E3300 2,5 gHz / 4GB ram / HD4870 512/256 / 320 GB HDD. Planowany (być może już na start) - Intel Core i7 3770K 3,5 gHz / 16 GB ram / HD7870 2048/256 / 128 GB SSD / 2TB HDD.

Używany TS - Jak najbardziej.

Poprzednie klany - już tak dawno grałem w L2, że zapomniałem.

Dlaczego my?: Grałem już z Wami, razem z Funtempą. A dawno nie grałem w L2 i narobiłem sobie ochoty Tongue

#2
sws +++
#3
Czyżby wspomnienia Yuri? Tongue
#4
niekoniecznie, poprostu tego nam trzeba a jesli gen ma byc jedynym swsem i sie podniecac ze jako jedyny umie ogarniac klikanie 2 songow co 2 min no to kazdy inny jest mile widziany Big Grin


[es nie bo poprostu nie robimy nukow, kolejny w kolejce jest sws / bd a z tej 2jki sws jest bardziej cenny i blizszy memu sercu]
#5
sws, za.
#6
Ale tym razem w wersji "męskiej" xD
#7
elf to tylko kobieta, inaczej nie licz ze bedziesz brany do party. jesli myslisz ze zartuje spytaj aivy i gena z ostatnich serwerow
#8
Przez tą groźbę ostatnio wziąłem kobitkę. Jeśli kobitka to Galadriel(a). Ale nick na TS z tematu.
#9
moze byc nawet Stefania

czas powiedziec stop gejostwu
#10
Co ma się nas spytać?Big Grin Przecież Ty kurwa quitnałeś podczas farmy w cata huahuauhauha




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości