Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie
#1
Nick: Snorlax

Wiek: 24

KLASA: najbardziej pasuje mi nuker mysle nad necro/sh

LVL: lvl to najmniejszy problem

Suba(jeżeli nie ma to jaka w planach): co do suby to nie mam jeszcze zadnych planow, zawsze moge dostosowac sie z niadoklanu

sprzęt:docelowo to dc robe + am

używany TS?: TAK

Komputer: zakupiony w poprzednim roku przed wakacjami xD

Poprzednie klany: hmm zebym to ja pamietam xD ale z tego co pamietam to: GoD, NS, AP, AFL, Laylow, i niestety zapomnialem juz nazwy z l2ws xD mniejszych klanow to juz dawno pozapomnialem

Czemu my?:
po uno: z tego co widzialem idziecie w klan DD i bedzie ciezko sie dostac nukerem lecz zawsze sa tego plusy xD zawsze mozna grac klasy typu OL ktorego ciezko sie expi w klanie DD tak samo moge przyjac inne klasy do expienie jesli nie dojda do party i nie pojda w afk 24/7
po 2: Mialem chec zlozyc podanie do Illuminati, juz nawet zalozylem konto i co sie okazalo to po samej rejestracji polowa tematow jest dostepna, ktora nie powinna byc xD np taka jak "Zbierzemy się godzinke przed startem i porozmawiamy na ten temat" w temacieco do profek wiec odrazu podziekowalem,
po 3: chcem dobrze sie bawic zarowno jak na ts i jak na pvp cowrecz uwielbiam i jestem zawsze chetny na nie ;]


P.S Mam nadzieje ze moje podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone.
#2
na nie, solo nuker w klanie DD bedzie calkowicie useless. jesli zmienisz profe na cos przydatnego to bede na +
[Obrazek: daily_gifdump_46_01.gif]
#3
Jak wyżej niestety
#4
hmm troche inaczej to ujme,

Na maina chcem nukera o mego maina sie nie martw a o lvl to juz moj problem zeby nie spac z top 3, a to fakt ze bedzie useless lecz nie na samym poczatku na pvp gdzie bedzie przydatny
Lecz jesli jednak bedzie nuker to na sube juz mi to obojetne co zrobie Tongue moge nawet zrobic spoila xD
#5
To jest IL, nie da się spoila na sube ;>
Ja wiem o co Ci chodzi, i jestem pewien ze lvl to nie problem, bo grając solo nukiem na pewno będziesz pierwszy, tyle że tu o sam lvl na pewno się nie rozchodzi. Biorąc pod uwagę grę "klanowo" będziesz w większości sytuacji dla "nas" bezużyteczny, a mieszanego klanu na tym etapie raczej nie mamy zamiaru robić, więc niestety muszę być na nie ;p Niech się jeszcze wypowie Willson.
#6
Aiva nie myl spoila z craftem

tak jak wyżej, po co Ci klan i po co klanowi ty skoro i tak solo będziesz... jedynie cp nuków możemy przyjąc pojedynczych niestety nie

#7
No dobra whatever, tak czy siak po co spoil na sube, pierwsza suba powinna być po to, żeby szybko wbić nobla, a takim spoilem niestety więcej się spoiluje niż wbija lvle ;p
#8
grałem z Snorlaxem na Exie w CP Czendo jestem za ale jak zmienisz profkę.
#9
- na cholere nam nuk..
_______________________________________________
skateboarding is not a crime.. right?.
#10
Jeśli nuk to na nie, jak jednak coś innego to za.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości