Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie - Perlik
#1
Nick: Perlik
Wiek: 19
KLASA: najlepiej deska, EWENTUALNIE bp
LVL:---
Suba(jeżeli nie ma to jaka w planach): do ustalenia
sprzęt:---
używany TS?: TAK
Komputer: na siege/pvp lub odpalenie paru boxow wystarczy
Poprzednie klany: Dawno nie grałem, nie potrafię wymienić
Czemu my?: bo już z wami grałem, i nie miałem żadnych zastrzeżeń Big Grin
#2
jak ostatnim razem, bardziej na bp tylko hmm widziałem a w archiwum że faktycznie zostałeś przyjęty ale chyba twoja przygoda w klanie skończyła się przed 50 lvl ? jak dobrze kojarze to jakie były tego powody ?
#3
właśnie też mi się tak wydaje, dość szybko skońzcyłem bo miałem problemy z netem (gówniana radiówka) na szczęście juz od jakiegoś czasu mam nowego neta, i teraz nie będzie z tym problemu. Mogę zagrać bishem jeśli jest bardziej potrzebny, ale uprzedzam, że nie jestem orłem i średnio go ogarniam. W sumie to wszystjiego da się nauczyć
#4
ostatnio nie było żadnych problemów więc czemu nie...

#5
Jestem ZA
#6
(01-18-2013, 21:39 PM)Willson napisał(a): jak ostatnim razem, bardziej na bp tylko hmm widziałem a w archiwum że faktycznie zostałeś przyjęty ale chyba twoja przygoda w klanie skończyła się przed 50 lvl ? jak dobrze kojarze to jakie były tego powody ?

hmm jak ktoś konczy gre przed 50 to chyba jednak był z tym kimś problem, szczegolnie jak skonczyl potrzebna klasa ;d
#7
Ja jestem za, jeśli szybko skończysz gre to oczywiście nie jest nic fajnego, ale mam nadzieję, że wytrzymasz z nami dłużej Smile
#8
bp sie przyda +
_______________________________________________
skateboarding is not a crime.. right?.
#9
nic nie ryzykujemy Smile


witamy
#10
Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez administratora.

Powód: Przyjęty, prawa dodane.

Obowiązkowy TeamSpeak - http://notforall.pl/showthread.php?tid=583

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół notforall.pl




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości