Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eltrus BD
#1
Na wstepie dodam ze wracam po dosc dlugiej przerwie.

Nick:Eltrus
Wiek:22
KLASA:BD
LVL:76
Suba(jeżeli nie ma to jaka w planach):Niestety brak, zamierzam zrobic jakiegos nuka lub łuka moze byc tez deska.
sprzęt:Na BD niestety tylko C, ale mam na trade DC robe set i Spiritual Eye
używany TS?: Oczywiscie tak
Komputer: SprawnyTongue ostatnio wystepuje problem z odpalaniem boxa, przy probie zalogowania drugiego konta wyskakuje error.
Poprzednie klany:Hmmm a tym serwie nie bylo zadnych oprócz mini klanu mojego dawnego cp.
Czemu my?: po 1. polski klan, po 2. bez cp, w tej chwili to dla mnie spoko bo gram sam, po 3. dobre ally, po 4. lubie zdrowa rywalizacje a chyba wojen wam nie brakujeTongue po 5. RB i te sprawyTongue

Dzieki i do uslyszenia:]

Odpowiedz
#2
hmmm... suba -> łuk/deska, choć biorąc pod uwagę dc i spirituala suba nuk bedzie też dobra.
Ech... za...

PS. Na przyszłość wiedz, że wszelkie nieobecności na forum zgłaszaj, stawiaj się na epikach/siege bo już wieele ludzi dostało za olewactwo kicka ;P
Odpowiedz
#3
za
Odpowiedz
#4
Co prawda też jestem BD, więc będzie mi trudniej znaleźć party, ale BD zawsze się przydaję - więc za Smile Tylko tak jak napisał Illear (też BD) - zgłaszaj nieobecności na forum, stawiaj się na epicach i myślę, że nie będzie problemów. Co do wojen - mamy wara z ally WarSystem, czyli Winters, TBD i Absolute, oprócz tego jeszcze RealDeal, chociaż tego klanu w życiu na oczy nie widziałem, a inne klany wojen nie oddają.

Czyli ogólnie - ZA ++
Odpowiedz
#5
No fakt ;/ o pt może być ciężko ;/
Odpowiedz
#6
tlye ludzi robi subkie wiec to nie problem, a kazde pt andomow szuka bd do mosu it czy stakato albo katek

+
Odpowiedz
#7
za bd jest duzo niby ale na epikach/wiekszych pt trzeba logowac..
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości