Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bishop
#1
NICK: rudee
WIEK: 20
KLASA: bishop
LVL: 40
SUBA: [DD/support/dowolna] support jest, wiec może jakis łuk?
sprzęt: zara będzie karmian xD
TS: oczywiście, bez tego jak bez ręki
KOMPUTER: grałem poprzednio na innova god, tam mi sie cieło i lagowalo niemilosiernie, ale to wina serva, a nie kompa. Tutaj smiga jak złoto, lagów zero, na siege nie sprawdzalem, (alt+p ftwTongue)
POPRZEDNIE KLANY: dopiero zaczynam swoja przygode na tym servie. Wcześniej grałem w klanie znajomych Husaria. Przewalalismy sie przez kilka serverow, teraz oni dalej cisna na innovie, mi sie god znudzil, wbilem 90lvl i lipton, nuda straszna, same instancje,stalowa zasada full pt, zero grindu:/
Czemu wy?
Ano zostałem dodany do aka, skończyłem ja i chciałbym po prostu kontynuować zabawę w tym klanie.
Online:
zazwyczaj od 21 w górę, jak mam na 8.00 na uczelnię to do północy, tak to do ~3, + popołudniu gdy nie mam nic do roboty.
Odpowiedz
#2
support rekrutujemy od 65 - wojny przeszkadzają w expie, ale z drugiej strony bishopów nam trzeba jak ognia więc jako gracz ZA Smile jako postac sam zdeycydujesz bo zdechydowanie lepiej Ci bedzie bez klanu dokoksac do 6x ale dostep na ts masz - pojawily sie suby na deski wiec chetnie przygarna. Z tego co sie orientuje dzis w nocy deska 47 nocke chce robic ;P
Odpowiedz
#3
ok w takim razie za pozwoleniem dołączam do was ale pod przykrywką, tzn bez crestu.
Odpowiedz
#4
100% ZA bishow nam trzeba
Odpowiedz
#5
ZA ale do alt klanu ;3 tam się podexpisz
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości