Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrut Pupsik melduje....
#1
Elo elo! Smile

Let's start from the beginning. Postanowiłem zawitać do Was i napisac pare bzdetów, które znając życie bedzie wam potrzebne do podjęcia takiej a nie innej decyzji Big Grin no wiec pare słówek o sobie:-->

Nick: Pupsik
Wiek: 20
KLASA: EE 74+
BOXY: OL64/SE 52/SH72/BD64
Suba: hmm aktualnie jestem na etapie planowania^^ (sps lub sr)

Sprzet: DCek +hom+7+jew C +6

Używany Ts?: hmm można tez napierdalac z 10 boxami na plerach sluchajac Winampa w tle... - Niestety nie naleze do tych...
Motto Przewodnie PLAY4FUN - TS obowiązkowy Smile

Komputer: 5 boxów na styk

Poprzednie klany: hmm Jezeli mam wspominac klany z Dexa m.in GODsów w których po 2 tyg Const poszedl w piach ze wzgl. na maly online reszty, nastepnie klan pewnych 4 kolezkow ktorzy postanowili stworzyc piekna idee osiagniecia szczescia i dostatku grajac tylko sami ze sobą tworząc nierozłączny kwartet "pedoberów" to hmm nie bede nic wspominac Tongue

Jezeli mam wspomniec inne serwy gdzie gralem:
Abyss x3 Ruski serv 3 lata Bukake+DDG SH79/SAg79/BIsh77/DC79
TheMegaru 1 rok x12, po drodze pare serwów raty xxx i az po dzis wyczekiwałem na Dexa ^^ Ogolnie 7 lat sie uzbiera z przygoda w Lineage.

Czemu my?: m.in przwiała mnie chec ponapierdalania z kims odpowiednim i oczywiscie otworzenia do kogoś gęby ;D bo chyba o to w tym wszystkim chodzi..
Jak juz wspomniałem powyzej Poprzednie klany GOD-si i WhatHappened nie stworzyly mi zbyt dobrej mozliwosci rozwoju ponadto nie wyobrazam sobie grania w L2 nie uzywając komunikatora.. Co więcej jest tu paru ziomkow z ktorymi dobrze mi sie gra (min. Gumis, Darun no i byly member consta Rosh ) oczwiscie z innymi tez (in future) ;>

Ogólnie chec dołączenia do was ze względu na online/wiekszosc Polaków/(dbając o estetyke) mam sentyment do waszego krestu Big Grin - moze ze wzgledu na poprzednie serwy..
No ba i oczywiscie DOBRA ZABAWA I WSPOŁPRACA do wasze pierwsze imię Big Grin Hoping for a miracle ^^

Online: co do tego to przed praca 8:00-13:00 , po pracy 23:00-3:00, weekend... tutaj wszystko zalezy od tego czy sa siegi/raidy/epiki ale zazwyczaj 8h+.

Uprzejmie prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury Big Grin
PZDR
#2
Jestem za.
#3
100% ZA ;p
#4
miło czyta się takie podania Wink oczywiście za ;]
#5
I tak z nim czesto siedze w pt wieczorami a teraz bede tez mogl na ts sie odezwac;p za
[Obrazek: daily_gifdump_46_01.gif]
#6
brego a co z Twoim bratemTongue? juz nie gra?
#7
Za, podejście mi się podoba
#8
za
#9
Rekrut kurwa! do szeregu! zostajesz wcielony do szwadronu: )
#10
Za Smile




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości