Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie BD
#1
Nick: Illear
Wiek: 22+
KLASA: BD
LVL: 56
Suba(jeżeli nie ma to jaka w planach): brak, w planach Destro (do rb, epic-bossów)
sprzęt: C grade i staram się grac oszczędnie bo odkladam na duale B;
używany TS?: TAK
Komputer: Hmm... 3 lata temu był wypasiony, 2 klienty dźwiga.
Poprzednie klany: Na różnych serwach jakieś małe klaniki, których prawie nie pamiętam.
Czemu my?: Szukam klanu ludzi z PL (łatwiej pożartować, pogadać o wspólnych klimatach itp), gdzie ludzie będą dojrzali. Cenię sobie grę z ludźmi, nie boxami. Moim celem gry nie jest 'ownowanie' itp, te czasy mam za sobą ;p Obecnie gram dla relaksu i zabawy.
PS. Edycja = zrobiłem 2nd i lvli nabiłem troche

#2
+
#3
przyda sie bd
[Obrazek: daily_gifdump_46_01.gif]
#4
Podanie czyta sie milo, klasa ok, takze ode mnie plus.
#5
dla osob ktore na nastepujacy cytat "Poprzednie klany: Na różnych serwach jakieś małe klaniki, których prawie nie pamiętam." wczesniej mialy konkretne zdanie przypominam ze jestesmy konsekwentni
#6
(04-02-2012, 17:52 PM)SilentHunter napisał(a): dla osob ktore na nastepujacy cytat "Poprzednie klany: Na różnych serwach jakieś małe klaniki, których prawie nie pamiętam." wczesniej mialy konkretne zdanie przypominam ze jestesmy konsekwentni

Przepraszam jeśli moja wypowiedź w podaniu była niesatysfakcjonująca. Ciężko jest mi sobie przypomnieć nazwy mniejszych klanów. Jedynym większym klanem w jakim byłem był Apocalypse na L2insomnia, reszta spoczywa w odmętach mojej niepamięci raczej ;/
PS. zaktualizowany lvl w podaniu
#7
Aktualizacja: 56 lvl i eq
#8
ZA bd zawsze się przyda
#9
ZAA
#10
Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez administratora.

Powód: Przyjęty, prawa dodane.

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół notforall.pl




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości