Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ancymon - podanie
#1
Nick: Ancymon

Wiek: 24
KLASA: WC / BD / Necro - necro z sentymentu (ale jako ostatecznosc), ogolem rzecz biorac jestem juz troche zmeczony gra "trzonem party", gdzie wkurwiam sie za pieciu na glupie wyskoki reszty i brak wyobrazni (np. utrudnianie gospodarowania mana), wolalbym sie przesiasc na cos bardziej relaksujacego, jednak o stalej, waznej roli w party - disco/buffy na czas, aktywne aggro podczas pvp, lepienie czegos z niczego (czytaj wykorzystywanie mozliwosci supportu do maksimum). Jestem zdecydowany zagrac na powaznie supportem, ktory inni ograniczaja czesto do boxow, by pokazac, ze i z tych klas mozna wyciagnac maksimum i zapewnic swojemu party przewage.

LVL: -

Suba(jeżeli nie ma to jaka w planach): Necro / Tyrant / Ktorys z summonerow / Byc moze ktorys z lukow

sprzęt: -

używany TS?: TAK

Komputer: Jeszcze dziala

Poprzednie klany: OC (Ruoff - Inarill; GF -> GE -> Freya -> H5), DoomDudes (L2 Crystal x5 IL), themega.ru x5 IL, pare nie wartych wspomnienia serverow. W sumie beda jakies 3 lata stazu, glownie jednak na wyzszych kronikach.

Czemu my?: Bo sie oglosiliscie. Banalne, ale nie widze alternatywy. Jesli dane mi bedzie natknac sie w waszym klanie na normalne, opanowane i wzglednie mile osoby, to swietnie. Jesli nie, to najwyzej sie pozegnamy na ktoryms etapie bez zbednych dram i prania brudow.

Licze tez na to, ze podejscie do supportu bedzie ludzkie. To znaczy nie typu: "Nie wezmiemy Cie do party, bo mamy juz boxa kolege". Nastawiajac sie na gre aktywnym supportem chce tak jak mowilem wczesniej - pokazac, ze dobry support moze doskonale wspomagac swoje party, dodac jeszcze troche poweru.

Licze na pozytywny odzew, pozdrawiam.
#2
Proponuję WC +
#3
No WC się przyda Wink
#4
w sumie tylko supportu troche brak jeszcze np wc
#5
P.S: Moge zagrac tez OLem, jesli klan ma sie opierac na nukerach, zwlaszcza w poczatkowej fazie.
#6
w 90% przypadkach to support wygrywa pvp...

w OC które CP ?
#7
Myślę że OL'i starczy, lepiej by było WC, ale decyzja i tak zależy od willsona. Smile
#8
Cholerka, szczerze mowiac juz nie pamietam nazwy. CP Agressiva.

To bylo z poltora roku temu. Gralismy w meele party. Jedyne osoby, ktore pamietam z tego party to Agressiv, Dziku, Loli, DarkHero.

Jeszcze mi sie przypomnieli: + rooul, Soneo
#9
ogólnie WC dobra opcja

nick jaki miałeś ;>?
#10
++ za WC, nie z mamy w zwyczaju zastępowania aktywnego supportu boxamiTongue




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości