Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GeorgeBallantines - Podanie x5
#1
Nick: Ballantines
Wiek: 23 i 21
KLASA: Hawkeye
LVL: 0?
Suba(jeżeli nie ma to jaka w planach): 1 Destro,2 bez znaczenia, etc
sprzęt: Brak
używany TS?: TAK
Komputer: Stacjonarny plus laptop (ram: 4GB, Proc: 2x3.2, karta: Geoforce 8600 GT
Poprzednie klany: TheWhiteOrder (Serwer Bartz, NC WEST), reszta klanów to były klany z priva, nie będę ich wymieniał bo wiekszosc juz nie istnieje.
Czemu my?: Dlatego ze szukamy dobrej zabawy przede wszystkim, postacia beda graly 2 osoby na zmiany. Online bedzie bardzo duzy. Liczymy na fajne pvp i siege. Jest to nasz ostatni serwer, dlatego chcemy czerpac przyjemnosc z pvp, gdzie najnowasza kronika nam tego nie dawala..;/
Pozdrawiamy.
Odpowiedz
#2
Na tak
[Obrazek: daily_gifdump_46_01.gif]
Odpowiedz
#3
jestem na tak
Odpowiedz
#4
jako czlonkow klanu ja jestem na tak, ale co do HE to raczej na nie, rozwazcie moze zmiane klasy na nukera jesli interesuje was stricte pvp bo lukiem mozecie miec problem ze znalezieniem pt, klan jest zorientowany na nukerow + 1 lolmelee pt + 1 archer CP [chyba ze chca was przytulic, takze moze sie ktos stamtad wypowie Wink ] ale jesli interesuje was gra klanowa to nuk Wink

ps. zachecam do suportu Tongue
Odpowiedz
#5
Jeśli HE to nie. Polecam wszelki support BD/SWS/WC/ES/EE/SE/BP/ewentualnie Tank.
Odpowiedz
#6
Za, tylko bardziej za jakims nukiem,
A co do HE to pewnie w przyszlosci i tak dojda jacys lucznicy do klanu wiec na poczatku moze byc ciezko wam
Odpowiedz
#7
skoro jest ich dwoch moga spokojnie grac he wcka na duala i wio bo o party w klanie raczej bedzie ciezko. jednak rowniez polecam jakis support (czyt. se ;P)
[Obrazek: boob-bouncing3.gif]
Odpowiedz
#8
Nawet lubie ballantinesa. Fajną ma butle i nieźle smakuje, moze bycTongue
Odpowiedz
#9
(03-22-2012, 15:27 PM)Drozd napisał(a): Jeśli HE to nie. Polecam wszelki support BD/SWS/WC/ES/EE/SE/BP/ewentualnie Tank.

Raczej support odpada bo ani ja ani 2 driver nie ma zamiaru grac czyms czego sie nie lubi, po 2 gra ma mi sprawiac przyjemnosc a nie odwrotnie Wink
Gralismy HawkEye dlugi czas, a co do Nuka do musialbym sie zapytac 2 drivera co on na to bo nie chce sie wypowiadac za niego skoro bedziemy grali 1 postacia.
Boxowany bedzie na pewno ale chyba tylko Warsmith dla kasy, nic wiecej.
I moje pyt brzmi czy jest jakies const pt ktore np potrzebuje nuka w party bo jesli mam randomowo wybrac nuka to odpada calkowicie.

PS: Jako alkohol jest swietny, tylko sktuki po nim do bani..głowa po nim pęka..;/ xD
Odpowiedz
#10
Jako nuk masz szanse znalezienia pt, jako łuk w destro party raczej srednio, w nuker tym bardziej... mamy jedno cp łuczników jedynie, więc jesli nie chcecie grac supportem lepiej weźcie nukera(dodatkowy sps sie przyda)
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości