Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GeorgeBallantines - Podanie x5
#21
W sumie to nie ode mnie zelezy czy Lider kogos zrekrutuje, tylko boje sie jednego..ze macie tylko 1 CP jako staly sklad, czy lider moze zrekrutowac wiecej osob zebu utworzyc takowe CP? Bo sory ale bez CP reszta skladu zaliczy faila. Niestety w tej grze liczy sie juz tylko online... A bez CP nie wyobrazam sobie siege albo juz wgl epikow. Jesli klan ma sie opierac na grze bez CP powiedzcie to poprostu zrezygnuje bo szkoda czasu.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#22
jak dla mnie cp jest gownem bo jednej osoby nie ma i juz albo trzeba boxowac kogos albo co gorsza jak to stwierdzi ze pierdoli i nie gra wez szukaj zastepstwa, pozatym cp skladak z randomow jest ryzykowne bo wiadomo w cp kazdy powionien na kazdego miec passy a przytrafi sie jeden kutas ktory opierdoli wszystkie konta i bedzie qq. a klan jest po to zeby kazdy napierdalal z kazdym a nie w swoim muminkowym swiecie

i caly core klanu powie to samo ze cp sie nie sprwadza w wiekszosci przypadkow, jesli masz ludzi z ktorymi chcesz dojsc jako cp spoko ale nie skladaj cp z randomow i dzieci =)
[Obrazek: boob-bouncing3.gif]
Odpowiedz
#23
Tak masz racje, ale jesli jestescie nastawieni na Stricle Nuker Clan to raczej nie ma miejsca dla HE ,gdzie jest 1 CP ze stalym skladem, mam pyt, czy w tym pt desek sa wolne sloty?
Odpowiedz
#24
przeklinam moment w którym ktoś wpadł na pomysł Const party QQ. i w pelni popieram powyższy post GenMax'a
Odpowiedz
#25
bedzie przesiadka na luki w przyszlosci spokojnie Smile
[Obrazek: boob-bouncing3.gif]
Odpowiedz
#26
zaznaczam, to nie jest destro CP. gramy klanowo, bierzemy za suport kto sie nawinie. deski sa 3, jest 1 tyrek, moze dojdzie dager na dniach. ale nie jestesmy cp.
nazwa melee party wynika z tego ze to nie sa nukerzy poprostu, ale suport jest dobierany akurat bedacy online [ew jakies boxowanie w razie potrzeby]
Odpowiedz
#27
(03-22-2012, 18:35 PM)Cassi napisał(a): przeklinam moment w którym ktoś wpadł na pomysł Const party QQ. i w pelni popieram powyższy post GenMax'a

Mysle ze kazdy nie lubi CP, jak zaczynalem na C1 BnB to w klanie albo w ally sie skladalo pt i jazda xD
Ogolnie chodzi mi o to zebym nie expil sam albo z boxem po co to za przyjemnosc?
(03-22-2012, 18:36 PM)Yurikoo napisał(a): zaznaczam, to nie jest destro CP. gramy klanowo, bierzemy za suport kto sie nawinie.

Aha, to spokojnie jest OK, myslalem ze sa stale gruby to wtedy lipa jakbym zostal sam Big Grin
Odpowiedz
#28
nie, grajac w tym klanie masz pewne ze jesli tylko bedzie slot to dostaniesz invite jesli zasygnalizujesz ze szukasz pt ;]
ofc samemu tez mozesz skladac do czego zachecamy wszystkich Big Grin
Odpowiedz
#29
PT bedzie skladane na biezaco z ludzi online, wiec lepiej zebys zrobil nuka/support pod nuki bo inaczej mozesz meic problem z pt dopoki nie porobimy subek
[Obrazek: daily_gifdump_46_01.gif]
Odpowiedz
#30
Co do tego nuka to tak jak mowilem nie chce decydowac za 2 osobe, a napewno nie bedziemy grali kazdy swoja postacia bo chcemy miec jak najwiekszy online na jednej postaci.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości