Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GeorgeBallantines - Podanie x5
#11
w koncu klan sie przesiadzie na luki, takze kiedys bedziecie miec archer pt.

jesli chodzi uklad, to jest archer cp osobno, melee pt wynika raczej z natury koksu, nukerzy nie sa podzieleni w zadne cp i jak jest slot to jestes przyjmowany
Odpowiedz
#12
Przekaze koledze jak wroci z pracy Wink
Odpowiedz
#13
tzn zeby byla jasnosc, ja sie nie wypowiadam za archer cp bo moze maja akurat zapotrzebowanie na dodatkowa osobe, mowie w kwestii gry klanowej
Odpowiedz
#14
Wiem, rozumiem po 2 watpie zeby takowe CP akurat zawsze mialo duzy online, po 2 na pewno ktos sie wykruszy tak jest zawsze.
Tak z ciekawosci czy macie zamiar walczyc o epiki? I czy macie jakie frapsy?
Odpowiedz
#15
powiedzmy ze sa ambicje pewne w stosunku do osiagniec klanu, ale to wszystko wyjdzie z ulozenia sil na serwerze. czs pokaze, ale jestesmy ze to tak ujme przygotowani psychicznie na ewentualnosc zabicia czegos powyzej orfena Tongue
Odpowiedz
#16
No nic, wieczorem dam odpowiedz.
Pozdrawiam i zycze milego dnia Wink
Odpowiedz
#17
Tak sobie myślę że PP + HE by było dobre Wink Nie zauważyłem że jest was 2. I dla Ciebie by było lepiej jak byś miał PP i nam też się przyda. A po za tym zawsze będziecie mogli expić z naszym archer PT jeśli kogoś od nich nie będzie i nie będą go boxowali.
Odpowiedz
#18
moge byc za he, bo jesli zrobia nuka to i tak moze zabraknac supportu a he jakos sie wcisnie moze do cp a moze do pt desek a moze zrekrutujemy jeszcze lukow nawet jesli nie teraz to po starcie serwera
Odpowiedz
#19
Rozmawialem z ludzmi z CP. I poki co wszyscy sa napaleni i gotowi do gry. Wiec nie przewiduje zeby ktokolwiek odpadal z CP.
Odpowiedz
#20
HE, a druga osoba może grać PP. Z chęcią podexpie PP przy każdej okazji.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości