Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ganni- Tyrant
#1
Nick: Gannicus
Wiek: 27+
KLASA: Tyrant
LVL: wiadomy
Suba(jeżeli nie ma to jaka w planach): w planach HE,EE/WC
sprzęt: będzie przyzwoity
używany TS?: znając regulamin i podejście do tego tematu w L2 innej opcji niż TAK nie widać Cool
Komputer: za słaby na GOD, na IL zdecydowanie dobry
Poprzednie klany: różne na starszych serwerach
Czemu my?: myślę, iż ekipa tutaj zebrana gwarantuje dobry poziom rozgrywki, fajnie byłoby stać się jej częścią
#2
Tyrkiem ciężko Ci będzie pt znaleźć... Może skusisz się na jakiś support ?? ^^
[Obrazek: sygna1.jpg]
#3
Do startu Dex'a zostały jeszcze 2 tygodnie. Jak mam być szczery to myślę, że paru DD+support dla nich, zadeklaruje chęć swojej gry tutaj.
Po prostu nie chcę pisać, że przemyślę grę supportem jak tak może się w ogóle nie stanie Wink
#4
Gannicus
Ostatnio mu prawie spratacus wpierdol spuscil
#5
za ale jednak przemysl klase na chwile obecna ciezko bedzie o party u nas bo 95% to nuki Smile
[Obrazek: boob-bouncing3.gif]
#6
(03-06-2012, 21:39 PM)MERISA napisał(a): Tyrkiem ciężko Ci będzie pt znaleźć... Może skusisz się na jakiś support ?? ^^
a po co mu party? Tongue WC dla towarzystwa i jedzie z koksem Wink może i ja się jeszcze na tyrka przesiądę Tongue
#7
(03-06-2012, 22:17 PM)ghost napisał(a):
(03-06-2012, 21:39 PM)MERISA napisał(a): Tyrkiem ciężko Ci będzie pt znaleźć... Może skusisz się na jakiś support ?? ^^
a po co mu party? Tongue WC dla towarzystwa i jedzie z koksem Wink może i ja się jeszcze na tyrka przesiądę Tongue

Już to przerabialiśmy Big Grin
[Obrazek: sygna1.jpg]
#8
jeżeli jesteś przygotowany do gry tyrkiem nawet jak nie znajdzie się więcej osób z którymi możesz normalnie expić to jestem na tak


ps:

@ghost
uwazaj sobie, takich gh0stow jak Ty mamy w klanie od groma ;D

kto złamie yurikoo serce i wytlumaczy ze to nie jest jego "ciacho" z serialu ?Smile
#9
(03-06-2012, 22:17 PM)ghost napisał(a):
(03-06-2012, 21:39 PM)MERISA napisał(a): Tyrkiem ciężko Ci będzie pt znaleźć... Może skusisz się na jakiś support ?? ^^
a po co mu party? Tongue WC dla towarzystwa i jedzie z koksem Wink może i ja się jeszcze na tyrka przesiądę Tongue

to po co mu klan, wc na boxa i napierdziela sam : DDD
#10
gejowski humor
/to pisalem ja, yuri




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości