Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Apply
#11
bal? Ty jako lider nie powinienes sie bac : D
_______________________________________________
skateboarding is not a crime.. right?.
Odpowiedz
#12
jako lider musze dbac o sprzet kazdego z was ;d
[Obrazek: boob-bouncing3.gif]
Odpowiedz
#13
regulamin czytałeś ?

pierwsza suba dowolna ( pod szybki koks i nobles) druga przeplatana czyli support przed sps Smile

co do klasy prędzej na tanku, chcemy bić rbki wiec tank jak najbardziej jest przydatny a mamy tylko jednego.

podsumowując:
jako tank na tak
jako oly farmer, nie liczyłbym na to że zmienimy priorytety, ubierzemy Cie pierwszego w S po hero na tanku

Odpowiedz
#14
bdek tez by sie przydal nawiasem mowiac mamy 2 z czego jednemu sie cos z kompem dzieje : P
_______________________________________________
skateboarding is not a crime.. right?.
Odpowiedz
#15
a mohjego brata policzyles na bd? on podania wprawdzie nie napisal ale w lista klas na dex wpisalem go
Odpowiedz
#16
(03-06-2012, 17:27 PM)Willson napisał(a): podsumowując:
jako tank na tak
jako oly farmer, nie liczyłbym na to że zmienimy priorytety, ubierzemy Cie pierwszego w S po hero na tanku

Fun powinieneś być happy Tongue Co do BD - w sumie ja mogę nim grać jeśli Jhori (dobrze pamiętam?) będzie mieć problemy. Na Twoim miejscu Apply robił bym to co jest wymagane, bo będzie Ci nudno samemu koksać.

Odpowiedz
#17
(03-06-2012, 17:18 PM)GenMax napisał(a): tez nie mozesz za duzo liczyc ze od razu bedziemy promowac na oly kogos randomowego kogo nie znamy nikt sprzetu nie da bo sie bedzie poprostu bal Smile

Z tego co się orientuję to nie mamy clan craftu ... więc każdy będzie musiał sam zadbać o swój sprzęt.
[Obrazek: sygna1.jpg]
Odpowiedz
#18
Merisa bo jestes botem i nie siedzisz na tsie to nic nie wiesz Tongue
[Obrazek: boob-bouncing3.gif]
Odpowiedz
#19
Siedzenie na TS dobra rzecz. Ile rzeczy można się dowiedzieć zanim będziemy ze sobą grać TongueP
Odpowiedz
#20
(03-06-2012, 22:38 PM)GenMax napisał(a): Merisa bo jestes botem i nie siedzisz na tsie to nic nie wiesz Tongue

Po wbiciu na ts nic się nie zmieniło dalej jest tak jak napisałem Smile
[Obrazek: sygna1.jpg]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości