Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie
#1
Witam

Nick: Badyl, Badylek
Wiek: 28
KLASA: SK 49, HE 45, Destro 33, SH 28 + (49 PP i 45 EE  SPOIL 41 ) Preferowany HE (SK wyexpiony bardziej bo mam jakaś słabość do tej klasy) Praktycznie od zawsze w l2 main to jakis luk. No i na pvp jest nim zabawnie
LVL:jw.
Czas gry: 3~4h, zapewnie różnie, dużo pewnie będzie zależeć od tego jak będzie się grało w klanie.
Suba(jeżeli nie ma to jaka w planach): Nie sprecyzowane, może być bd
sprzęt: Full C-grade z luxury, Plated Leather na HE i sporo materiałów na B ewentualnie A
używany TS?: TAK nie ma problemu z TSem ale często może mi się zdarzyć sam nasłuch.
Komputer:Nie zacina na sige + laptop z netem (lacznie moge odpalic 3 konta)
Poprzednie klany:Z bardzo odległych czasów to L2World i klan Polish Hussars (ach piękne czasy Smile ). Później L2 Paradise (ale go FBI zamknęło Tongue), Pograłem jeszcze na jakiś serverach pvp i później przesiadki na inne twory od NCsoftu - Aion, Tera . Ogólnie teraz to taki mój powrót od L2 w starym stylu. Z tym że na L2 classic mnie odstraszył, głównie ilością czasu potrzebną do expienia (sporo większy niż kiedyś na początkowych kronkach). Teraz na L2 Dawn to  Monarchy, SpoilerINC. W Monarchy wieje nudą i mało się dzieje, a SpoilerINC to malutki klan przyjaciół, całkiem spoko ale nie rekrutują nowych graczy.
Czemu my?: Bo zapowiada się ciekawie, a granie z boxami na plecach potrafi się znudzić.
Odpowiedz
#2
Wygląda w porządku, jestem za. Klikaj draco asap Big Grin i mozna myśleć o drugim party łuków.
Odpowiedz
#3
ZA
______________________________________________________________
(01-30-2013, 17:25 PM)Willson napisał(a): omg illear ...
(06-04-2013, 14:27 PM)GenMax napisał(a): gra bez illeara nie mialaby sensu. on jest dusza a ja sercem klanu ;d
Odpowiedz
#4
Wyszedłem z klanu jutro zgłoszę się po invite do klanu, jak mini mi kara. Pozdrawiam
Odpowiedz
#5
Wydaje się świetny klan. Jestem za
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości