Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie
#1
Nick: Waldi
Wiek: 31
KLASA: TH/WC
LVL: 70/66
Czas gry: codziennie po 15 do 19 w weekend roznie
Suba bd napewno dalej nie wiem
sprzęt: mj light set soul separator i rozne badziewie
używany TS?: oczywiscie ze tak jak dziweczyna nie slucha
Komputer: stacjonarny l2 idzie
Poprzednie klany: ragequit
Czemu my?: bo polski klan nie umiem po angilelsku pisac a samemu smutno gracSmile
Odpowiedz
#2
dlaczego odszedłeś z legionu do ragequit ? i jak często dziewczyna słucha ?Smile
Odpowiedz
#3
ZA - jeśli wciągniesz dziewczynę do grania czasem (logowanie WC/bd/sws) Tongue
______________________________________________________________
(01-30-2013, 17:25 PM)Willson napisał(a): omg illear ...
(06-04-2013, 14:27 PM)GenMax napisał(a): gra bez illeara nie mialaby sensu. on jest dusza a ja sercem klanu ;d
Odpowiedz
#4
Ale poczta pantoflowa szybko dzila w l2 wiec tak nie odszedlem tylko mnie wywalili.Teraz powod wywalenia wedlug Intruza i Glaviory sprzedawalem matsy na rynku nie placilem skladki nie gralem mainem z klanem. Dlaczego tak sie dzialo. Wiec mainem nie gralem bo mi kazali zrobis deske na 40 lv na mrowe ma ja zrobiana na 39 lv. Skladki zbierala preetynatale jak napsalem pm do niej ze mam kase i matsy to nie odpisywala mi nic ,a matsy selalem ze spoila lov lv ktorym gral moj brat i oddal mi konto.W legion bylem tylko tydzien wiec nie pisalem nic otym wczesniej, a tak wogole jak mozna po tygodniu zweryfkowac gracza jego gre,wedlug mnie zamalo czasu
Odpowiedz
#5
(02-16-2016, 17:23 PM)Waldi napisał(a): Ale poczta pantoflowa szybko dzila w l2 wiec tak nie odszedlem tylko mnie wywalili.Teraz powod wywalenia wedlug Intruza i Glaviory sprzedawalem matsy na rynku nie placilem skladki nie gralem mainem z klanem. Dlaczego tak sie dzialo. Wiec mainem nie gralem bo mi kazali zrobis deske na 40 lv na mrowe ma ja zrobiana na 39 lv. Skladki zbierala preetynatale jak napsalem pm do niej ze mam kase i matsy to nie odpisywala mi nic ,a matsy selalem ze spoila lov lv ktorym gral moj brat i oddal mi konto.W legion bylem tylko tydzien wiec nie pisalem nic  otym wczesniej, a tak wogole jak mozna po tygodniu zweryfkowac gracza jego gre,wedlug mnie zamalo czasu

A na forum nie pisałeś, że masz matsy? Albo łapać na TS?
______________________________________________________________
(01-30-2013, 17:25 PM)Willson napisał(a): omg illear ...
(06-04-2013, 14:27 PM)GenMax napisał(a): gra bez illeara nie mialaby sensu. on jest dusza a ja sercem klanu ;d
Odpowiedz
#6
heh skladka izbior matsow w niedzile po sieg byla ja sie loguje w poniedzilek po poludniu i juz nie jestem w klanie normalne to jest??
Odpowiedz
#7
nie ma u nas składek, wiec problem chyba do ominięcia

łap kogoś po invite
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości