Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie
#1
Nick: TypowyPolakPL - prowokacyjny nick
Wiek: 23
KLASA: łuczor human
LVL: dopiero zakładam konto więc lvle początkowe
Czas gry: Zaraz rok akademicki się zaczyna więc głównie wieczorami
Suba(jeżeli nie ma to jaka w planach): O tym będę myślał jak już będę miał możliwość robienia suba
sprzęt: --
używany TS?: TAK/NIE - oczywiście, że tak
Komputer: i5 , 4gb RAM , gtx 860m 4gb,
Poprzednie klany: Mogę tylko powiedzieć, że grałem głównie na serwerze noobwars, ktory już nie istnieje. Trudno mi będzie się wypowiedzieć, ponieważ nie grałem w jakichś konkretnych klanach. A trudno mi o tym mówić też dlatego, że nie grałem w L2 z 3-4 lata już na rzecz LoL'a (raczej półprofesjonalna Polska scena i teraz czasem boostuje konta)
Czemu my?: Postanowiłem powrócić do L2 i szukałem na największym forum o L2 jakiegoś serwera , tematów ludzi , którzy szukają jakiegoś serwera z persepktywą na dłuższą z nim przygodę i trafiłem na czyiś post w którym był podany ten serwer oraz link do Waszego tematu - tak więc jestem.

Jeżeli chodzi o doświadczenie z tą grą to grałem bodajże od C3 chyba..., już nie pamiętam. Ale dużo rzeczy pozapominałem - wiadomo jak się wróci do gry i do jej otoczenia ( czyt. samo granie jak i ludzie, klany , party ) to wszystko się przypomina. Mam nadzieję, że poza profesjonalizmem stawiacie również na "rodzinę" , atmosferę etc do której chciałbym dołączyć Smile.
Nie wiem co więcej napisać. Pewnie będziecie mieli jakieś pytania więc odpowiem.
Btw, jeżeli łuczor będzie dla Was już zbędny zrobię coś innego tylko proszę o podanie więcej niż jednej propozycji Big Grin

Pozdrawiam i miłej nocy
Odpowiedz
#2
lucznik niestesty jest zbędny

gramy nukami, wiec cos pod nuki byloby super, mamy braki na pozycji SWS
Odpowiedz
#3
Więc chyba tak zrobię lecz domyślam się, że gra nim będzie monotonna a expienie katorgą Tongue Mam jeszcze pytanie, czy można korzystać z dualboxów ?

Wraz z założeniem zmieniłem nick na : ShyLift
Odpowiedz
#4
tak, boxow mozesz miec ile chcesz
Odpowiedz
#5
Jeśli zrobisz sws to spoko. Exp może monotonny pewnie się i tak załapiesz na jakieś pt, a po 60 lvl to bez problemów możesz iść na exp z high lvlami.
______________________________________________________________
(01-30-2013, 17:25 PM)Willson napisał(a): omg illear ...
(06-04-2013, 14:27 PM)GenMax napisał(a): gra bez illeara nie mialaby sensu. on jest dusza a ja sercem klanu ;d
Odpowiedz
#6
Robie sws'a . Do tego jeszcze robię dwa boty - pp i bd. Większość czasu spędze w kata ^^ Oczywiście już na 60 + z Wami będę latał.
Odpowiedz
#7
W razie czego pisz na klanowym to moze akurat ktos przygarnie do party jesli nie bedzie duzego lvl gapa.
Odpowiedz
#8
odezwij się na willson/hrabia jak tam twój lvl ?
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości