Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie
#1
Nick:Mefis
Wiek:19
KLASATonguereferowałbym jakiegoś nuka , zwłaszcza spsa , na dd też się zgodzę.Nie mam ukrywam , że nie nadaje się typowo do supportu , męczy mnie nim gra . (Chociaż zawsze podobał mi się OL jednak nie potrafię się przemóc do próby gry nim na dłuuższą metę Big Grin).
LVL:-
Czas gry:do końca września 3-6h dziennie a później zależnie od roboty.
Suba(jeżeli nie ma to jaka w planach): Sube dostosuje do potrzeb klanu Tongue
używany TS?: Prosta sprawa :3,bez TS'a nie ma grania Tongue.
Komputer:Luźno uciągnie boxy a nawet siege Big Grin
Poprzednie klany: Nie szczególnie pamiętam nazwy klanów,trochę tego było,jednak na którymś z serwerów na których graliście w tym roku grałem z wami,kojarze pare nicków , a klan w którym troche grałem ostatnio zwał się bodajże Hyuuga na jakimś interlude serwerku x5 chyba.Bardziej zawsze przywiązywałem uwagę do ludzi , z którymi grałem niż do nazwy klanu xd.
Czemu my?: Chce mieć z kim pograć,do kogo się odezwać i przede wszystkim z kim klepać ruskich ^^.
#2
Jeżeli nikt go nie chce do CP to -
#3
mogę się mylić ale czy w tym roku nie graliśmy głównie jako CP, bez rekrutacji ... na jakim nicku grałeś z nami ?
#4
(09-09-2015, 09:09 AM)Willson napisał(a): mogę się mylić ale czy w tym roku nie graliśmy głównie jako CP, bez rekrutacji ... na jakim nicku grałeś z nami ?

Mefis,grałem z wami przez jakiś czas na pewno.. Ty wtedy grałeś sorcem,dobrze pamiętam Smile.
#5
skoro z nami grałeś musiałeś mieć tutaj konto, pamiętasz swój nick na forum ?
#6
Gdybym pamiętał to bym go używał pewnie xD..
#7
nie pamietasz nicku, nie pamietasz serwerow gdzie grasz, może chociaż klasa ?
#8
http://not4all.com.pl/forumdisplay.php?fid=40

tutaj są wszyscy przyjęci do klanu, jeżeli grałeś z nami na evoke to chce wiedzieć pod jakim nickiem w przeciwnym wypadku jestem na nie
#9
Dobra,faktycznie nie grałem z wami bo na evoke właśnie grałem z klanem Hyuuga prawdopodobnie i grałem sorcem wtedy.
Żadnych innych klas nie szukacie do cp? Bo skoro tak to rozejrze się za innym klanem czy cp :C.
#10
lel, gl hf.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości