Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie- młody Wulfgar (hejter)
#1
Nick: Wulfgar, zawsze bylo nas dwoch ale teraz bedzie gral tylko mlodszy
Wiek: 22
KLASA: Wolalbym DD, wszystko dobrze ogarniam. Jak przypadnie mi gra samemu to summon+wc na boxie. Chyba, ze bede mial zapewnionych farmerow to nawet craft z przyjemnoscia (lubie byc bogaty i potrzebny)
LVL:-
Czas gry: ~5h (Kiedys bylo 24h)
Suba(jeżeli nie ma to jaka w planach): pod klan, chyba, ze przypadnie mi grac supportem to wolalbym dd
sprzęt:-
używany TS?: TAK
Komputer: wzór
Poprzednie klany: Amateurs, Tempest, Vermillion, ooc, LayLow, Tribunal i randomy
Czemu my?: Nie mam z kim grac, bo zadawalem sie z samymi nolifami. Chce na spokojnie pozabijac ruskich.
#2
Czy to Pan w OC na DEX-ie dobijał 61 lvl i co chwilę zmieniał postać i klasę i koksał kolejną do 61.... czy coś mi sie pomyliło? ^^
#3
(09-07-2015, 20:08 PM)krzychu napisał(a): Czy to Pan w OC na DEX-ie dobijał 61 lvl i co chwilę zmieniał postać i klasę i koksał kolejną do 61.... czy coś mi sie pomyliło? ^^

Nie wiem co to jest "OC" a DEXow bylo 50, jezeli tak robilem to najprawdopodobniej na prosbe lidera
#4
w clan crafcie potrzeba:

nuk/se/ol/es - do jutra się okaże czego na prawdę brakuje

coś z tych klas jesteś zainteresowany ?
#5
Jak mam grac sam nukiem to wolalbym necro, jak beda reczardze to nvm
#6
Jakie reczardze robimy przeciez 60 nukow bez suppa...
#7
Zarciki zarcikami, watpie, zeby randomy takie jak ja (bez cp) zawsze grywaly w moich godzinach, albo chcialy dawac mi passy. Nie mam zamiaru potem robic regenu co 2 min i siedziec bezczynnie. Wolalbym ta sprawe ogolnie obgadac na TS, jezeli jest taka mozliwosc (o ile zostane przyjety)
#8
w srode tj jutro będę wiedział czego brakuje

w czwartek o 22:02 mamy spotkanie na ts jeżeli zostaniesz przyjęty
#9
Michal Nie przyjmiemy cie bo grales w tempestach i mielismy wara ^^
#10
na złość axaccowi...




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości