Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
raz sierpem raz mlotem
#1
Witam  Angel
Nick:Selios
Wiek:26
KLASA:coś pod pvp może być nuker albo deska
LVL:będzie bity będzie duży
Czas gry:6-10h
Suba Mogę się dostosować
sprzęt:rozmiar raczej europejski Smile
używany TS?: TAK/NIE yea ofcourse
Komputer:śmiga na masówkach nie zacina i5 i dysk ssd daje radę
Poprzednie klany: Pretorianie na l2extreme potem masa high , mid rate i długa przerwa
Czemu my?: bo was lubię :> a tak na serio to duży zgrany klan to jest to co potrzeba żeby pokazać ruskom gdzie ich miejsce Big Grin

Ps.gram z dwoma kumplami to może znalazło by się miejsce w jakimś constant party jeżeli nas przyjmiecie oczywiście. Tylko jest jeden mankament, że ja pracuję w systemie czterobrygadowym czyli na zmiany razem z nockami ale może ktoś pracuję podobnie.
pozdrawiam  Cool
Odpowiedz
#2
+1 ruskich trzeba tępić Big Grin
btw co się stało że odpuściles asteriosa bo tak dzielnie serw reklamowales Big Grin
Odpowiedz
#3
A szczerze to już nie pamiętam :> Może mało osób grało hmm nie wiem w każdym razie dzięki za poparcie Smile No parę serwerów reklamowałem ale przeważnie a to bugi a to geodeta albo dota za duża a to szybki start zebranie doty i po jakimś czasie wipe potem od nowa jak to ma miejsce na midach interlude ale najczęściej jest mały online. Tu przynajmniej online będzie dobry dopóki eu classic nie powstanie.
Odpowiedz
#4
eu classic nie zaszkodzi themega, ruski mają ruoffa i ruclassica a i tak online na privach kolosalny, zresztą oni nie grają na europejskich serverach, podanie na +
Odpowiedz
#5
gracie we 3 jedną postacią czy każdy osobno ?
Odpowiedz
#6
Każdy osobno ale chyba jeden kumpel nie będzie grał ciągle go namawiam, mam nadzieję, że zagra. Jeden kolega pracuje do 14, ja ze względu na system zmianowy najczęściej bym był 14-22 online no czasem do północy Smile a raz na tydzień jak będe miał na 14 do robo to niestety samemu trzeba będzie farmić chyba zrobimy sorca i bishopa. Jakiś ee by się nam jeszcze przydał w sumie na masówki do kata a potem na farmienie recek w it Smile ostatecznie na boxa można zrobić. Dopiero teraz odpisuję bo miałem imprezkę jak coś :>
pozdro
Odpowiedz
#7
no to podanie rozpatrywane będzie pod kątem jednej osoby

kiedy ostatnio grałeś na low rate ?
czytałeś regulamin ? zdajesz sobie sprawę z tego ze gramy clan craftem ?
Odpowiedz
#8
Na low rate ostatnio grałem z parę lat temu, regulamin czytałem i go akceptuję. Planujemy dołaczyć do jakiegos constant padły 2 propozycję do party desek i nuków. Jeżeli chodzi o kraft spokojnie możemy krafcić itemy we własnym constant. Tak jest szybciej i wydajniej.
Odpowiedz
#9
no to czekam na info czy dolaczyles do jakiegos party
Odpowiedz
#10
pudel cp lf nukerow z tego co widze
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości