Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vae + 3 innych
#1
Nick: Vae
Wiek: 22
KLASA: Archer / Destro
LVL: -
Czas gry: 4-8 h
Suba(jeżeli nie ma to jaka w planach): Pewnie bd / inny support
sprzęt: -
używany TS?: TAK/NIE Bez TS'a nie ma grania
Komputer: Ogarnie
Poprzednie klany: Order of White Wolf na serverach Celes / Frintezza / Dex-arion / Hydra / Asterios / Innova off (wszystko ladne 3-5 lat temu), Z ostatnich to Tempest (l2mid)
Czemu my?: Zobaczylem na forum lineage2.com.pl ze wstaje nowy server interlude low rate i ze rekrutujecie, z trzema innymi kolegami gralismy do tej pory na l2abyss x8 ale ten server ma niestety zbyt maly online.

Nasza sytuacja jest o tyle nie jasna ze nie wiemy czy robic party archerow czy destro. Druga sprawa - jest nas tylko 4 a planujemy zlozyc cp czy to archerow czy desek bedziemy potrzbowac jeszcze co najmniej 5 osob. Kazdy z nas ma raczej spore doswiadcznie, wiemy co i jak farmic itd. Z potwierdzonych klas jestem Ja na desce / luku i jedna osoba na bd. Reszta jeszcze nie wie.

Moje pytanie jest takie: Czy jest opcja dolaczenia do was i sklejenia jakiegos cp? Na tsie pogadac z ludzmi jest wedlug mnie sensowniajsza opcja niz szukanie ludzi na forum servera (a po zaakceptowanych podaniach widze ze w waszym klanie jest sporo "wolnych strzelcow").

Dajcie znac co o tym myslicie, z gory dzieki Smile
#2
Big Grin ktos jeszcze z ooww gra z Toba?
#3
ja w OOWW byłem na Celesie, Frycie i Arionie.
#4
jak najbardziej za, ludzie w podaniach piszą że wola system CP, smiało możecie dobrać ich do swojej grupy Smile
#5
Wlasnie zobaczylem temat Najta podbno tez z ooww ale moze gral pod innym nickiem, w kazdym razie oni ma 5 osob i chca robic destro cp, przy dobrych wiatrach jak sie zgadamy z jego grupa moze uda nam sie zrobic jedno porzadne party Smile

Widze w podaniach ze jest troche ludu z OOWW, jak juz bede na tsie moze uda sie spotkac kogos ze starej gwardii Smile, ci co graja ze mna to niestety nie wolfy ale dadza rade Big Grin
#6
Odezwij się na pw.
#7
jeśli macie doświadczenie w prowadzeniu CP to wolałbym chyba żebyście wy jak i najt dobrali ludzi z rekrutów i uzupelnili tak oba składy - nie od dziś wiadomo że CP ubiera się szybciej
#8
Rozmawialem wczoraj z crackiem, stary znajomy z ooww, ustalilismy ze sklejamy jedno cp wiec nasza czworke mozna dopisac do cp Najta Smile
#9
Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez administratora.

Powód: Przyjęty, prawa dodane.

Obowiązkowy TeamSpeak - http://notforall.pl/showthread.php?tid=583

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a CL rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół notforall.pl




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości