Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie - upadlomidziecko
#1
Nick: upadłomidziecko
Wiek: 21
KLASA: sps/th
Czas gry: 4-12h
Suba(jeżeli nie ma to jaka w planach): wszystko co będzie potrzebne, to zrobie.
używany TS?: tak
Komputer: nie posiadam Big Grin Big Grin Big Grin
Poprzednie klany: sheva, ex3cutioners, i pelno innych, o których nie pamiętam, gram juz z 10 lat Big Grin
Czemu my?: bo chętnie pogram w jakimś polskim klanie znów, i zaszczycę swoją obecnością :]
#2
na jakich nikach grałeś wcześniej bo raczej nie na upadlomidziecko Big Grin
#3
Heheszki, rutkowski jeden XDD. W sumie to dawno grałem, ale raczej na nickach, daniels0n, skeeto, daniokz, adammalysz i rmaklowicz, na róznych serwerach, od dragon network, po jakies h raty, war of races, etc.
#4
+1 za online zatem, oby faktycznie taki był Big Grin
#5
+++ online
#6
Jestem z CP najta. Rozmawiałem z tą osobą i miał grać u nas po czym byliśmy umówieni na później to sprawę totalnie olał, a na forach pisał w tym samym momencie, że pójdzie grać na classicu privie i jakimś innym serwie. Osoba w ogóle nie słowna nie godna zaufania. Jeśli jako osoba z CP najta mam prawo głosu to jestem na ogromne NIE.
#7
Gościu, po pierwsze to rozmowa z Tobą wyglądała jak rozmowa rekrutacyjna do call-center na osobe prowadząca grupę osób (+6). Po krótkiej rozmowie z Tobą można wywnioskować, że l2 to Twoje życie i z jakim przejęciem o tym wszyskim mówiłeś, sram na Twoje CP i na takiego nieudacznika jak Ty pracującego na produkcji Big Grin Na tym forum złożyłem podanie do klanu, a nie do twojego zgrupowania ludzi bez życia prywatnego zajadających pizze i cole przed l2. Więc co najwyzej to mozesz mi obciagnąć

PS - niesłowna niegodna - jak już jesteś taki polskojęzyczny, zresztą co ja będę się wdawał w kownersację z Piotrem Nawrockim największym i najlepszym cp gamerem ever XD jedynie do pały mozesz

PS.2 Ładnym jesteś moim fanboyem, skoro śledzisz moje posty na forum ty plugawy pomiocie :d , skoro start tego serwera jest bodajże za 2 tygodnie, to moge nawet w Twoim domu rozpalić obozowisko, a Ty nie masz prawa do konwersacji na ten temat, jak i oceniania czy jestem słowny czy nie (serwer jeszcze nawet nie wstał)
#8
Między innymi to miałem na myśli. Odpowiedź jego sama mówi za siebie. Pozdrawiam.
#9
Nie przypominam sobie bym był z jakimś puszystym nastolatkiem na "Ty", pozdrawiam Piotrze ponczuszku klembuszku nawrocki
#10
chyba sie wyjasnilo

dzieki za zainteresowanie i zyczye powodzenia w imieniu n4a Wink




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości