Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Huanes, Behemot, Brokus
#1
UPDATE

Nick:Huanes, lBehemot, Brokus
Wiek:20, 19, 19
KLASA:EE, 2x Necro
LVL: 61, 59, 64
Czas gry:ciężko powiedzieć, dwóch studentów raczej w okolicach 3h dziennie. 3. gra więcej
Suba(jeżeli nie ma to jaka w planach): do dogadania. Zapewne ee-nuk a nuki-support
sprzęt:3x karmian, 3x bizu c, mys. sword(acu), 2x hom(acu)
używany TS?: TAK
Komputer:Nie mam pojęcia na jakim sprzędcie grają chłopaki, ale spokojnie uciągną interlude, przewinęło się trochę serwerów i nie było problemów
Poprzednie klany: Pretorianie, GrotesQ, Apokalipsa
Czemu my?: Nie będę słodził jak wszyscy jacy to jesteście super Wink przede wszystkim dołączyło do Was cp Pudla a gramy razem od 5 lat.
Dodam, że rozmawialiśmy wczoraj o sprawie CC i mieliśmy to dokończyć na TS, także czekam.
Odpowiedz
#2
zaaaa
Odpowiedz
#3
Widzialem wczoraj na VoSie.

Ogolnie jestem ciekaw na jakiej zasadzie byscie chcieli grac u nas w klanie. Tak jak CP Pudla? Czy jako dodatkowe 2 osoby, ktore wchodza do clan craftu itd.?
[Obrazek: Hkq3c.gif]
Odpowiedz
#4
Nie jestem przekonany co do CC. Możemy sami z Pudlem sobie składać, ale coś Willson chciał powiedzieć, tylko czasu nie miał i tak czekamy na jakiś kontakt. Dlaczego nie jestem za CC? ZAWSZE znajdą sięosoby co nie robią a mają, nie mówcie, że tak nie jest bo tak się zdaża. Nie gramy jakoś super dużo a nie będzie problemu zrobić dc+AM takim składem. Oczywiście jesteśmy otwarci na rozmowy, może po protu ja to źle widzę.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości