Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ProvosT / Fr1sK
#1
Nick: ProvosT / Fr1sK
Wiek: 19,20
KLASA: ProvosT - BD ; Fr1sK - Necro
LVL: BD - 59,SE - 54,PP - 52,Destro - 44,Necro - 50
Czas gry: od 5-7h++ (zależny od godziny,a bywa tak ze gramy nocke,albo jakieś pol dnia
Suba(jeżeli nie ma to jaka w planach): ProvosT - Glad / Fr1sK - PR
sprzęt:karmian,compo,bizka d,shadow weapon,lipa trochę ze względu na expienie postaci Wink
używany TS?: TAK
Komputer: Dobry,na 2 konta w sam raz :]
Poprzednie klany: Jeśli chodzi o ten serwer,to żadnych nie było,a wcześniejsze to HolyGuards,Einhasad Templars,SGC,unKnownZ
Czemu my?: bo postacie potrzebują pomocy Smile a nasze na pewno się przydadzą Smilea także przyjemna gra i dobre towarzystwo :] chcielibyśmy zostać w klanie jak najdłużej oczywiście jeśli uda nam się dojść
#2
gdzie grałeś w ET? i jak długo?

a co do sub to bez komentarza, 0 elastyczności
#3
Jak dla ciebie,glad na sube gdzie main to bd ma 0 elastyczności to nie mamy o czym gadać Big Grin ja chciałem zrobić tak aby zaoszczędzić czas na spoilowaniu czy krafceniu Som-a,Sov-a itp. , gladiatorem gram na tyle aby ogarnąć na pvp,a skoro ogarniam go do takiego stopnia to czemu nie miałby być na subie ?
#4
bo jest useless

na NIE
#5
(11-17-2013, 18:22 PM)ProVosT napisał(a): Jak dla ciebie,glad na sube gdzie main to bd ma 0 elastyczności to nie mamy o czym gadać Big Grin ja chciałem zrobić tak aby zaoszczędzić czas na spoilowaniu czy krafceniu Som-a,Sov-a itp. , gladiatorem gram na tyle aby ogarnąć na pvp,a skoro ogarniam go do takiego stopnia to czemu nie miałby być na subie ?

nawet nie raczyłeś przeczytać posta, co rekrutujemy, więc nie mamy o czym gadać. i jak z tym ET? grałeś u nich czy nie?
#6
grałem z wawciem i resztą ekipy,z kilkoma nawet na l2blaze jak dobrze pamiętam,miałem nick Husky albo eXoDus,ale grać, to ta grałem z nimi na low ratach
#7
inne suby i mozemy pomyslec... jak nadgonicie z lvl
#8
a) Robisz EE po to by grać gladem, który jest useless w klanie i na pewno party nie znajdzie
b) Twój ziom - Necro a na subę PR? Nuk na DD - znów suby pod klan, nie ma co!
c) Nie przeczytany dział co rekrutujemy, więc regulamin domyslam się że też.

Sumarycznie na NIE.
#9
Nie zesrajcie sie ;D

ELO
#10
Wątek chyba do zamknięcia... Willson czyń swoją powinność.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości