Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie - tohimon
#1
Nick: tohimon (wcześniej grałem jako r3volution na innym serwerze z Wami i skończyłem po wyczyszczeniu konta przez kogoś, kto znał moje pasy do maina, a przy okazji wyczyścił 2 inne konta Smile)
Wiek: 24
KLASA: obecnie Assasin, czyli przyszłościowy PR
LVL: obecnie 29
Czas gry: w zależności od dnia (pracuje + studiuje dziennie, więc od 2h do 20 jeżeli będzie i taka możliwość, bo "ponołlajfić" lubię)
Suba(jeżeli nie ma to jaka w planach): skoro obecnie dmg, to suba na BD albo inny support (nie mam problemów z graniem supportem)
sprzęt: obecnie wiadomo, że nędzny
używany TS?: TAK (nie wyobrażam sobie gry bez TS'a, bo to esencja grania).
Komputer: 2 monitory, jakiś tam podkręcany dual core 2,9 GHz, 4 GB ramu. Nie jakiś kombajn, ale pociągnie kilka kont
Poprzednie klany: Wy, Excidium <3 (na Dragonie), Enigma (na Frycie przez jakiś czas), inne pomniejsze klany, których nie pamiętam.
Czemu my?: Bo się znamy i chcę dalej grać z ludźmi, z którymi niejedną noc się spędziło.

Regulamin przeczytany i albo jestem ślepy, albo nie znalazłem żadnego głupiego tekstu potwierdzającego jego przeczytanie.

Byłoby miło wrócić w wasze szeregi, ale zrozumiem, jeżeli nie będzie miejsca dla kolejnego DPS'a.

Pozdrawiam.
#2
Na tym servie zdecydowaliśmy się na nuki, więc PR odpada.
#3
No to w sumie na drugim koncie mam nieco niżej z lvlem przyszłego BD, więc to mógłbym pociągnąć pod klan, jeżeli taka byłaby taka potrzeba,

W sumie to mogę zrobić wszystko oprócz BP, bo BP nie grałem, a uważam, że ta klasa powinna być prowadzona przez doświadczoną osobę.
#4
klan nuków więc pr odpada

szukamy za to bisha/ee aktywnego lub drivera na te postacie
#5
Driver na bish/ee może być. Jeżeli będzie potrzeba, to mogę krafty/spoile również logować i chodzić z ludźmi
#6
Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez administratora.

Powód: Przyjęty, prawa dodane.

Obowiązkowy TeamSpeak - http://notforall.pl/showthread.php?tid=583

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a CL rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół notforall.pl




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości