Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie
#1
Nick:Senar
Wiek:28
KLASAConfusedpoil (nie koniecznie na hero po prostu lubie grac spoilem) bd
LVL:
Czas gry: 4-12h
Suba(jeżeli nie ma to jaka w planach):
sprzęt:
używany TS?: TAK(ale tylko odsłuch, dziecko śpi obok)
Komputer: wystarczajacy
Poprzednie klany: Vodka Drinkers
Czemu my?: a czemu nie ?

Po sporej przerwie od l2 zagrałbym sobie chętnie jeszcze raz w jakimś ogarniętym klanie (padło na was). Wcześniej grałem na L2 Paradise, Dex, Rpg Club, Dragon Network, i multum innych pomniejszych.
#2
na tak
#3
regulamin przeczytałeś?
zdajesz sobie sprawe że jest clan craft i nie będziesz bogatym kraskiem a często wykorzystywanym supportem który nawet do czasu suby może wyglądać jak 40 lvl ?
#4
(10-25-2013, 00:21 AM)Willson napisał(a): regulamin przeczytałeś?
zdajesz sobie sprawe że jest clan craft i nie będziesz bogatym kraskiem a często wykorzystywanym supportem który nawet do czasu suby może wyglądać jak 40 lvl ?

Bez przesady ale tak, zalezy tez na jakich zasada prowadzicie clan craft, jesli posiadacie jakas kolejke uzależniona przykladowo od ilosci matsow oddanych, uzbieranych q itemow itd to nie bede wygladal jak 40 lvl kras. Chyba ze prowadzicie clan craft na zasadzie najpierw lider potem jego ziomki potem ziomki ziomkó (jesli tak to mozecie usunac moje podanie o rekrutacje). Poza tym do konca sie jeszcze na spoila nie zdecydowalem, z moim doswiadczeniem w l2 nie ma klas ktorymi nie potrafie grac, sa tylko klasy ktorymi sie bardziej lubi grac lub nie. Narazie jeszcze mnie nie przyjeliscie do klanu jak to nastopi to sie dogadamy czy bede gral spoilem/bd/sws czy nawet chetnie TK.

PS. Lubie grac spoilem bo podoba mi sie model postaci i subki zajebiscie na nim wygladaja ;] Jesli wystartuje jako spoiler to 1sza i prawdopodobnie 2ga subka beda uzaleznione od tego samego sprzetu z minimalnymi wariacjami (bron) czyli krafcicie na mnie raz na dlugi czas.
#5
Kolejka uzależniona jest od aktualnych potrzeb klanu, nie od tego kto, ile, czego dał, nie chcemy mieć sytuacji gdzie przykładowo jakiś bish lata w karmianie, a spoil w tallumie. Z racji tego, że ekwipunek dla spoila nie jest tak potrzebny jak dla healerów czy desek/nuków, to raczej spoil znajduje się gdzieś bliżej końca kolejki, za to ma priorytet w party.
#6
Za. Gość jest konkretny i wie czego chce. Dodatkowo może grac wszystkim.
Jeżeli chce grać spoilem i liczy się z tym, że do suby/zrobienia rerolla bedzie biegał w sprzęcie słabym,a potem dopiero coś dostanie. Jeżeli chce natomiast grać inną klasą to czemu by nie.

@sanae owszem kolejka jest uzależniona od priorytetów, ale pewnie będzie to też zrobione w ten sposób, że jak np okaże się że bish gra 2h/tydzień to taką postać ciężko ubierać. No chyba że będzie miał driverów.
#7
wszystkie oddane matsy i adena będą wpiszane ogólnodostępny arkusz więc łatwo idzie zobaczyć kto dostaje itemki, lecz to nie jest główny priorytet, kto ile dał ale to co robi, (mieliśmy przykłady ludzi którzy aby wybić się do kolejki siedziały na spoilach zbierając matsy olewając maina i praktycznie grę klanową )
tak jak napisaliśmy spoil u nas traktowany jest jako support a support typu bd/sws/wc/es/wk/ol/spoil/se na sprzęt będzie musiał poczekać - jeżeli trzeba tłumaczyć dlaczego to chyba nie jesteś u nas potrzebny.

Napisz ostatecznie klasy, którymi możesz zagrać i przy pozytywnym rozpatrzeniu podania to my ostatecznie wybierzemy sobie czym

rozumiem że brak możliwości rozmowy tylko jak dziecko śpi ?

ps: żaden gracz 2h/tydzień nie utrzyma się w klanie
#8
Po przemysleniu rezygnuje ze spoila (9 grudnia mam operacje tak wiec pewnie z miesiac nie bedzie, co oznacza mizerny pozytek ze spoila w poczatkowej fazie gry). Tak odsłuch na ts tylko wieczorami w dzien moge normalnie rozmawiac. Ostatecznie decyduje sie na nastepujace klasy w tej kolejnosci : bd/sws/tk/nuker
#9
trochę nie rozumiem, pierwszy miesiąc to początkowa faza gry ? (po miesiącu ludzie z noblami biegają jak nie z hero)
bd ?
#10
Moze być BD.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości