Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie
#1
Siema ludzie
klasa hmm na start zrobie SPS i EE na plecy
Czas gry: dziennie 12h+ weekendy mniej
Suba(jeżeli nie ma to jaka w planach): HE/Dager na 1 2 bish/ee
sprzęt: -
używany TS?: TAK/NIE tak
Komputer: dobry 0 lagow
Poprzednie klany: niepmietam
Czemu my?: bo jestescie polakami Big Grin nie mm z kim grac na low rate a wiadome ze samemu chujowka
#2
Podanie napisane bez żadnego zaangażowania, zupełnie na odwal. Do tego planuje przeskakiwać z nukera na innego dd oraz nie podał wszystkich informacji wymaganych w podaniu.
Ja jestem na NIE.
#3
Z racji ze bedziesz koxac wiecej w duo niz z klanowiczami na nie
[Obrazek: daily_gifdump_46_01.gif]
#4
A ja jestem na tak. Na 100% zawsze zabraknie jakiegos nuka, bo ludzie nie zawsze maja czas grac. Niestety po Twoim podaniu wnioskuje, ze nie chcesz brac udzialu w clan crafcie i wspolnych rozliczeniach - np. z epikow, rb i tak dalej.

Jesli masz sobie grac i nikomu nie wadzic, to czemu nie? Tak czy inaczej, jesli chcesz byc po prostu jedna osoba wiecej na mass pvp, to nadal jestem za.
[Obrazek: Hkq3c.gif]
#5
Ja jestem na tak, tyle że jak jesteś DD to na pierwszą subę musi być support, ale tego nie wiedziałeś więc nie szkodzi. Online wysoki (czy będzie tak faktycznie to zobaczymy), ts używany, komputer ok, tylko trochę minus, że nie podałeś żadnych poprzednich klanów, co jest trochę dziwne, ale IMO powinniśmy dać Ci szansę, a jak grasz to już się okaże po starcie.
#6
(10-24-2013, 20:28 PM)Ancymon napisał(a): Jesli masz sobie grac i nikomu nie wadzic, to czemu nie? Tak czy inaczej, jesli chcesz byc po prostu jedna osoba wiecej na mass pvp, to nadal jestem za.
Jeśli tak podchodzimy do tematu, to stworzymy zbieranine randomów biegających sobie z boxami na plecach. Osobiście uważam, że jeśli robimy cc to wszyscy oprócz cp poświęcają się temu na całego i pojedyncza osoba nie biorąca w tym udziału nie ma u nas czego szukać.
#7
dalbym szanse
#8
a ja nie bo nagle znajdzie sie wiecej osob chetnych na bycie poza CC
#9
O żadnym byciu poza CC nie ma mowy, taką opcję mają tylko całe CP, nie pojedyńcze osoby.
#10
Na nie. Klasy tylko pod siebie, a nie pod klan. Każdy kto grał w ta grę trochę wie że na sube robi sie support jak sie ma dd i odwrotnie. Do tego imo lepiej mieć mniej ludzi i pewnych niż zbieranine randomow. Należy bowiem pamiętać że każdy biega pod crestem i w pewien sposób reprezentuje swoją osoba cały klan.
Do tego podanie na odwal sie... Imo powinniśmy powiedzieć podobnie, czyli odwal sie...
Sry za błędy sie pisze z telefonu.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości