Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie :D
#1
Big Grin 
Nick: Loozak
Wiek: 18
KLASA: BD lub BISH
LVL: Postać jeszcze nie zrobiona, będzie jak wystartuje serw, a co do klasy mogę wybrać jedną z tych dwóch co podałem wyżej. Jest też możliwość żebym zagrał SK lub TK.
Czas gry: Zróżnicowany w godzinach 16-5, ale na akcje klanowe wstawiam się w miare możliwości.
Suba(jeżeli nie ma to jaka w planach): Zobaczę jak to na serwie będzie i w klanie, mogę zrobić nawet same supporty Big Grin
sprzęt: Mój sprzęt?! Hmm... Po prostu odpowiedni. Informatykiem nie jestem, ale nigdy problemów nie miałem z L2.
używany TS?: Oczywiście
Komputer: Najpierw sprzęt a teraz komputer... Nie wiem w jakim sęsie, ale mam lapka ASUSA
Poprzednie klany: CentrumStawki, BrodhersInArms, Eveready
Czemu my?: Jedyny normalny post na forum serwera. Mam zamiar dążyć do "czegoś większego" (klanowo) będę pomagał ogółowi klanu.
#2
+
Sprzet czyli itemu jakie posiadasz w grzeTongue
#3
(10-22-2013, 18:58 PM)b00x napisał(a): Sprzet czyli itemu jakie posiadasz w grzeTongue

Myślałem że chodzi o procesor itd., nie pomyślałem nawet o takim "sprzęcie" bo serwer jeszcze nawet nie stoi Tongue
#4
No tak, bo wzór podania jest zrobiony raczej z myślą o rekrutacji po starcie.
Klasy potrzebne, podanie ok, ja za.
#5
ile biszem grasz? jak debiutujesz, glosuje za bd
#6
(10-22-2013, 21:49 PM)Sorob napisał(a): ile biszem grasz? jak debiutujesz, glosuje za bd

Nie wiem ile bishem grałem już, ale wole być bishem niż się wkur**** na bisha, bez urazy nikogo oczywiście Smile Ale zawsze to było powodem robienia mojego bisha. Możemy zdecydować już w grze czy tam na TSie ile czego będzie i zrobie co będzie trzeba tak na dobrą sprawe Smile
#7
"ale wole być bishem niż się wkur**** na bisha"

Kupłes mnie tym, ile to razy widziałem jak jakis kurwa opózniony w rozwoju lamer robił bisza, zwykle jakis carebear co powinien grac w pasjansa.
#8
Za
#9
bish jest ok

witamy
#10
Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez administratora.

Powód: Przyjęty, prawa dodane.

Obowiązkowy TeamSpeak - http://notforall.pl/showthread.php?tid=583

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a CL rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół notforall.pl




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości