Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie Booyakasha
#1
Nick: Booyakasha
Wiek: 22 lata
Klasa: to nowy serwer wiec co potrzeba. Preferuję grę supportem typu wk+wc,bd+sws,ol(tylko jeśli będzie exp),se+necro generalnie co wam potrzeba i jaki ma być skład na start serwa. Preferuję coś co może się samo expić(jeśli aktualnie nie ma z kim expić) czyli np wk+wc i nie potrzebuje sprzętu na start.
Lvl: Preferuję grind mode ;p nie ociągam się z lvlem.
Sprzęt: brak.
TS: y? to da się grać bez TSa?
Komputer: 6 kont luzem.
Poprzednie klany: No Mercy, Elder Templars, Purple Hand Gank, Kolczaste Anioły, Ewenement, AlkocholiX, Just4Fun.

Czemu wy? Grałem już z wami na Czechu. Widziałem już was też w akcji na innych serwach. Szukam ogranego klanu z ludźmi którzy cokolwiek ogarniają bo to co widzę na aktualnych serwach IL to woła o pomstę do nieba. Pytania typu:
- "czemu na tym serwie nie da się kupić 2 klasy?"
- "Co to jest train"
- "serio byłeś na antarasie?"
- "gram sh ale zrobiłem support pp bo daje acu"
I ogólnie ludzie, którzy nie mają pojęcia o podstawach l2 już o powerLvLingu czy jakimkolwiek zgraniu nie wspomnę, o budowaniu pt na rb lub innych kwestiach, które są oczywiste.
Podsumowując: Dzieci "star warsu" atakują, a ja mam już dość uczenia kolejnej bandy ameb jak grać w l2 na co najmniej przyzwoitym poziomie.
#2
Rekrutacja podobno nie jest jeszcze otwarta, bo wybieramy jeszcze klasy między sobą.
No i niewiem czy wiesz ze planowany jest clan craft, Ale czekaj na Willsona moze zgodzi sie na dobranie Cie na jakiegos bd/sws/nuk szczególnie ze już raz grałes z ekipą
#3
Sam osobiscie Willson powiedzial mi ze otwieracie rekrutacje kolo 20.10obiecalem napisac podanie i jak widac jest.. Bede gral na serwie i tak i tak a na pewno ktos sie wam wykruszy. Co do clan craft to jaki jest problem?
#4
Podanie napisane przed nowym regulaminem, przeczytaj czy wszystko Ci odpowiada

z postaci sws aktywny na ten moment ?
#5
Jak to się mówi byle do suby ;> żeby się nie zanudzić. Tak pasuje mi sws jeśli nie mogę grać wk to i sws może być.

Co do regulaminu: Mikrofon mam ale nie zawsze mogę używać ze względu na kobietę, ale to tylko w nocy bo chodzi na rano do pracy (5) i musi się wyspać. No i nie mogę używać za bardzo mikro jak jestem w pracy a czasem pogrywam jak się nudzę ;p

co do reszty nie mam obiekcji, jeśli komuś nie pasuje że nie mogę gadać przez ts jak jestem w pracy to coś z nim nie tak. Tyle Smile
#6
Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez administratora.

Powód: Przyjęty, prawa dodane.

Obowiązkowy TeamSpeak - http://notforall.pl/showthread.php?tid=583

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a CL rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół notforall.pl
#7
Co prawda temat zamknięty, ale dopiszę jeszcze swoje zdanie. Smile

Gdyby każdy pisał takie podania jak Ty to aż miło przeglądałoby sie ten dział forum.

(10-20-2013, 00:25 AM)Booyakasha napisał(a): Podsumowując: Dzieci "star warsu" atakują, a ja mam już dość uczenia kolejnej bandy ameb jak grać w l2 na co najmniej przyzwoitym poziomie.
Takich ludzi szukamy. Mam nadzieję, że będziesz kolejnym ogarniętym odkryciem. Smile




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości