Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie Asgota
#1
Najpierw pragnę wszystkich przywitać, a więc Witajcie! Smile

Teraz Podanie:

Nick: Asgota / AsgotaOkrutny
Wiek: 21
GG: 4451809
KLASA: HE / TH / Destro ew. z nuków Necro.
LVL: Ogólnie zamierzam zacząć grać... Czekam tylko na info czym grać by z kimś grać... i lvl się wbije Wink
Suba(jeżeli nie ma to jaka w planach): Co tam będziecie chcieli. (Pod klan)
sprzęt: tak jak wyżej
używany TS?: TAK
Komputer: O to nie trzeba się martwić, "Płaczu" nie będzie Wink (stacjonarny Q9550 | 8GB ramu | GTS250 | HDD 160/500GB | UP/DL 8Mb/s|512Kb/s | Windows 7 Ultimate 64x SP1 "Prawie oryginalny" | 2 monitory z rozszerzeniem więc dual box to przyjemność. Wink ( Z wykształcenia Informatyk ^^ może komuś się to info przyda)
Poprzednie klany: Szczerze to wszystkich nie pamiętam ale dużo tego było, Serwery HR, Mid i Low.
Czemu my?: Ponieważ znudziła mnie gra na serwerach typu wbij dorób się a my wyłączymy serwer bo się już dorobiliśmy z doty... Oraz klany w których są ludzie typu "spaliłem DB na +6 pier*** nie gram" i klan zmienia serwer...
Inaczej mówiąc WY ponieważ wyglądacie na naprawdę ogarnięty KLAN w którym będzie można pograć z przyjemnością.

Od siebie:
Staż w L2 od c3, najwięcej grałem na Interlude
Godziny mojej gry: 18-00/01 jak mam wolne lub weekend ile się da i kiedy się da ponieważ lubię tą grę Smile
Dobra znajomość systemów uniksowych głównie Debian, dlaczego o tym informuje? Większość klanów ma problemy z TS3 lub lubią grać tez w CS'a ale nie mają swojego serwera etc. Więc jeżeli macie taki problem a chcecie mieć serwer do "Mixów" lub prywatnego TS'a (512 slotów) za free to wystarczy napisać Wink Oczywiście TS może być publiczny jak i prywatny. Wink

Jeżeli chcecie wiedzieć coś więcej piszcie z przyjemnością odpowiem.

(Poszukuje CP więc jak macie jakieś braki piszcie czego wam potrzeba)
Odpowiedz
#2
Caloksztalt brzmi ciekawie, ale w moim CP juz w zasadzie mamy komplet + driverow. Zawsze mozesz probowac gry "solo" postacia pod oly, lub w miare samowystarczalna postacia pod wieksze pvp, bo wiekszy zerg jest lepszy, niz mniejszy. Problem w tym, ze chyba nikt nie bedzie w stanie Ci nic obiecac, poza PP do expa i wspolnymi celami jako klan (+ oczywiscie rozmowy na TS, ktore sa fundamentem tej gry Big Grin).

Pozytyw jest taki, ze tworzymy ekipe, ktora gra stale, to znaczy nie konczy gry na 1 serverze. Mamy wiec zaufanych i zgranych ludzi, ktorzy sa tu nie od dzis. Nawet jesli nie bylbys zadowolony z gry na tym serverze, a zaakceptujesz klimat klanu i vice versa, to bedziesz mial dobra "baze wypadowa" na kolejne servery. Big Grin

Ja jestem na tak, ale obawiam sie, ze w tym momencie z miejscem w CP moze byc slabo.
[Obrazek: Hkq3c.gif]
Odpowiedz
#3
Wiesz solo jest nudne, ale nie zawsze Wink ogólnie chce zagrać HE lecz startując solo bez kasy i jakiejkolwiek pomocy będzie ciężko... Więc fajnie by było jak otrzymał bym od was jakąś pomoc typu stare Non Graty lub D graty coś tam zawsze jest wsparcia Wink

Planuje na boxa zrobić PP i wykonywać questy na 1 klase na obu postaciach, na 2 już kasa, bo te questy to masakra -.-

Oczywiście proponuje także dodać moje obie postacie do Akademii z powodów chyba każdemu znanych ^^

Także miło by było zagrać na tym i na innych serwerach z wami razem pod jednym crestem oraz na jednym TSie, ale to już nie ode mnie zależy ^^ Mogli byście także rekrutować solo suporty tego nigdy nie jest za wiele a jak będzie ich trochę aktywnych tacy jak ja znajdą sobie małe party bez problemu Smile
Odpowiedz
#4
questy tutaj można kupić
1profa -100k
2profa -1kk

zacznij sobie grę czym tam chcesz, może jakies CP przygarnie Cie na drivera, albo uzupełnią szeregi
Odpowiedz
#5
P.S: Nie bierz tego do siebie, ale "gram od c3" to klasyczna spiewka 90% rekrutow, ktorzy pozniej ze zdziwieniem pytaja po co deska odpalac sie ze sztyletem.

Nie lubie tego tekstu, dziala na mnie jak czerwona plachta na byka Big Grin
[Obrazek: Hkq3c.gif]
Odpowiedz
#6
nie wiem o co ci chodzi ancy, ja tez gram od c3 ;s
Odpowiedz
#7
Nie wiem czy slyszales o takim legendarnym czlowieku jak Nicze, ktory tez gral od c3 Big Grin
[Obrazek: Hkq3c.gif]
Odpowiedz
#8
Mój pierwszy server to: l2-paradise.com Już od dawna nie żyje Wink 7x
Mój drugi server iagaming.net który do tej pory stoi na C3 Smile)
A reszta to historia ale było tego setki Big Grin

Cytat:P.S: Nie bierz tego do siebie, ale "gram od c3" to klasyczna spiewka 90% rekrutow, ktorzy pozniej ze zdziwieniem pytaja po co deska odpalac sie ze sztyletem.

I do tego z "dziwnym" SA Rsk.Haste

Spokojnie swoje już przeżyłem z tą grą Smile

Cytat:questy tutaj można kupić
1profa -100k
2profa -1kk

Tak wiem ale szkoda kasy za 1 klase a jest prosty Smile No chyba że jesteście bogaci i mnie wspomożecie to nie ma problemu Tongue kupię Tongue
Odpowiedz
#9
uzywa duzych liter, nie wieje od niego gimnazjum [sory kobi Big Grin ] wie jakies dziwne rzeczy jakies SA czy cos co u nas nie wynalezli. ja tam jestem na tak,

jakas pomoc zostanie zorganizowana mysle jak sie pokazesz z dobrej strony czy cos to wtedy zostaniesz przygarniety pod skrzydla ktoregos cp moze, ktos skonczy grac nie wiadomo co przyszlosc przyniesie.
jesli jestes w stanie sam sie ogarniac i przygotujesz sie na gre glownie solo poki komus nie wpadniesz w oko to ja nie widze przeszkod, slotow ci u nas dostatek


ps. z tymze nie mozemy niczego obiecac Smile
Odpowiedz
#10
Zastanawiam się czym grać by to było przyjemnością a nie katorgą Tongue myślę nad HE+PP głównie bo do TH najlepiej mieć PP i SE ew WCm, ale na WC brak zerka i nie tylko ;/ To samo tyczy się nuka... Chyba że na tym serwie jest możliwość zdobycia VRa w jakiś inny sposób, np scrolle etc...

BTW pytanko działają tutaj "klikacze" typu ACP? Czy każda "pomoc" jest blokowana? i jak z bociarnią? Boty działają? Jeżeli tak to czy wiele ludzi na tym ciska bo gra z botami mija się z celem... Inaczej mówiąc odpalał ktoś tu bota Big Grin?

BTW2 na górze zostawiłem GG na przyszłość gdyby komuś było kogoś trzeba.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości