Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie trochę inaczej
#1
Witam,
Nazywam się Szymon, piszę ponieważ po dość długiej przerwie chciałbym powrócić do grania w L2 i dlatego szukam odpowiedniego serwera, a także klanu gdzie mój bish bez problemu znajdzie cp do farmienia i bicia bosów.
Chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej o tym serwerze od osób, które na nim grają nie musząc ściągać L2. Co możecie o nim powiedzieć no i jak wygląda u was zapotrzebowanie na BD SWS czy Bishów.

P.S jeśli chcielibyście dowiedzieć się czegoś więcej podajcie ip TS a ja chętnie pogadam.
#2
Chciałeś być oryginalny ale niestety trochę Ci to nie wyszło.. sry chyba pomyliłeś site... ;/
#3
(03-01-2013, 01:40 AM)Pupsik napisał(a): Chciałeś być oryginalny ale niestety trochę Ci to nie wyszło.. sry chyba pomyliłeś site... ;/

Raczej nie.
Chciałem dowiedzieć się czegoś o serwerze i o ludziach którzy na nim grają dlatego pytam.
#4
serwer ~1200 online [w tym boxy i shopy]

pvp:
raczej 2 sajdy, codziennie pod barakiem mozna spotkac po 2-3 pt enemy z kazdego klanu, czasem przyjdzie wiecej i jest bicie na 3, rzadko 4 strony. siege wygladaja porzadnie [przynajmniej w naszym wykonaniu] wystawiamy 5 pt wiec raczej w porzadku. na spotach roznie, czasem nie da sie farmic bo trzeba wara wyciupac co chwile a czasem godzinami random aby przebiegnie

rynek:
nie ma tragedii ale byly serwery z lepsza ekonomia, tutaj popsute jest przez donatorow ktorzy winduja ceny roznych przedmiotow i apig [itemki za ktore mozna dostac profe/sube] ale odpowiednio dlugo pokrzyczysz w giran dostaniesz czego chcesz

klan:
suportu ci u nas dostatek, 90% pt ma full suport [cardi ee bd sws kot] czasem box czasem zywy. cp nie znajdziesz bo gramy systemem klanowym. co do profki to zdecyduj czy chcesz grac sie porozmawia konkretnie
#5
tak czy inaczej przyjmujemy 70+ i najlepiej w agrade
[Obrazek: daily_gifdump_46_01.gif]
#6
(03-01-2013, 05:10 AM)Gumis napisał(a): tak czy inaczej przyjmujemy 70+ i najlepiej w agrade

Czy wiesz, że w tym momencie być może zniszczyłeś jego marzenia? ;P

@Elafe: Tak czy inaczej jak się zdecydujesz, to najpierw przejedz akademię, a potem napisz normalne podanie. W tym momencie wątpię, aby ktokolwiek był tu na tak.
#7
Ja jestem z automatu na nie dla kazdego ponizej 76 lvl i bez A-grade setu.
[Obrazek: Hkq3c.gif]
#8
Dzięki za info :] nie chciałem trollować ani zaśmiecać wam forum. Akademie chętnie u was zrobię dajcie namiary tylko do kogo się zgłosić.
I jeszcze jedno pytanie. Czy jako bishop znajdę party bez problemu?
#9
pm ingame
yurikoo willson muvek skoku gumis ancymon b00x hpdealer kepasa lub kogokolwiek z crestem
#10
krzyczac w miesice jako biszop mozesz miec problem... latwiej bedziesz mial znalezc cp/clan
[Obrazek: daily_gifdump_46_01.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości