Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Apply
#1
Nick:Aithhh
Wiek: 21
KLASA: Oly farmer Wink glad/phx nie pamietam co jeszcze bylo takie dobre na IL
LVL: -
Suba(jeżeli nie ma to jaka w planach): he/sps/support
sprzęt:-
używany TS?: TAK/NIE tak
Komputer: 3,5ghz procek ssd dysk i srednia karta graficzna
Poprzednie klany: AFL/Addiction/WF
Czemu my?: chyba jedyny polski klan i jak widze dosc dobrze zoorganizowany. Jestem oly farmera a niestety ciezo farmic oly bez pomocy z klanu.
Odpowiedz
#2
w pierwszej kolejnosci cl bedzie farmiony ;d w kazdym badz razie w klanie jest wiekszosc nukow wiec gladem nie bedziesz mial za bardzo z kim pofarmic. ogolnie za

ps. WF dex x4 ?
[Obrazek: boob-bouncing3.gif]
Odpowiedz
#3
\\za//
Odpowiedz
#4
rozumiem ze bedziesz mial pt pod tego glada? ; o
_______________________________________________
skateboarding is not a crime.. right?.
Odpowiedz
#5
Tak LR i WF na dexie. No nie bede wymagac zeby mage pt expilo glada ;o. Ale moze macie jakies party fighterow. Ogolnie party zrobione z samych farmerow oly jest tez niezle. phx/glad/th/deska + support. Ofc suby na archer/mage party


Ale fakt do tego potrzeba nolife party a takich ciezko na forum poszukac ;/
Odpowiedz
#6
w sumie z deskami mysle ze moglbys pokoksac Smile
[Obrazek: boob-bouncing3.gif]
Odpowiedz
#7
poznałem już wielu ludzi którzy są "mega oly farmerami" i jestem na NIE!
krowa co dużo ryczy mało mleka daje
Odpowiedz
#8
(03-06-2012, 16:51 PM)Raveline napisał(a): poznałem już wielu ludzi którzy są "mega oly farmerami" i jestem na NIE!
krowa co dużo ryczy mało mleka daje


nigdzie nie napisalem ze jestem "mega oly farmerem" tylko ze jestem typem oly farmera a to jest rozniacWink ale fakt rozumiem towje podejscie ;p
Odpowiedz
#9
Strasznie drażni to jak się słucha jak ktoś pierdoli na temat oly biegając w low eq itd itd itd a poznałem już wielu takich ludzi i długo nie da się wytrzymać. Stąd moja niechęć do kogoś kto jeszcze grać nie zaczął a już myśli jak będzie oly farmił i jak mu klan w tym pomoże...
Odpowiedz
#10
tez nie mozesz za duzo liczyc ze od razu bedziemy promowac na oly kogos randomowego kogo nie znamy nikt sprzetu nie da bo sie bedzie poprostu bal Smile
[Obrazek: boob-bouncing3.gif]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości