Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie - Pan Sołtys
#21
Też jestem za.

Imion znajomych nie pamiętam, a ten o nazwy klanów się czepia. Może to będzie ten klan, który zapamięta? Oby pozytywnie.
W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byście to chcieli dowodami obalić?
#22
+ Smile Smile Smile
[Obrazek: asuna.jpg]
#23
Ja tez zaglosuje na Nie.
[Obrazek: not4drive.jpg]
#24
Przecież w każdej chwili każdemu można podziękować za grę

ZA
#25
(02-01-2013, 03:27 AM)Orlando Bloom napisał(a): Przecież w każdej chwili każdemu można podziękować za grę

ZA

Dokładnie. A czepianie się niepamietania klanów jest... śmieszne xD xD xD
______________________________________________________________
(01-30-2013, 17:25 PM)Willson napisał(a): omg illear ...
(06-04-2013, 14:27 PM)GenMax napisał(a): gra bez illeara nie mialaby sensu. on jest dusza a ja sercem klanu ;d
#26
szukamy deski to fakt ale aktywność ciut mała jak na destro
mnie podanie nie przekonało i jestem na nie ... ale dam ostateczną decyzje muvczykowi - niech się łudzi że ma coś do powiedzenia Wink
#27
moim zdaniem zalezy chlopakowi a wszystko wyjdzie w praniu juz nawet w pierwszych 2-3 dniach gry czy ogarnia podstawy w ogole.wiec nie widze przeszkod zeby dac mu sprobowac;]
Wiem ze mam malo do gadanania ale musialem XD
#28
No nie wiem czy mu zalezy Raider. Napisal ze jak sie nie sprawdzi to sam wyjdzie. mysle, ze z poprzednich klanow wyszedl tak szybko, ze nawet nie zapamietal ich nazw Smile
[Obrazek: not4drive.jpg]
#29
Napisał, że wyjdzie sam jak my zdecydujemy, że się nie nadaje, to chyba logiczne, nie będzie na siłe siedział w klanie w którym go nie chcą. Aktywność trochę mała, fakt, ale można wziąć na próbę, jak będzie za bardzo odstawał z levelem to wtedy podziękujemy i tyle.
#30
(02-01-2013, 14:19 PM)sanae napisał(a): (...)jak będzie za bardzo odstawał z levelem to wtedy podziękujemy i tyle.
To zabrzmiało dość hc. Uważaj, bo koleś bojąc się ze wyleci z klanu jeszcze specjalnie sobie coś zrobi (złamie sobie nogę, postara się o zapalenie płuc itp.), żeby w domu siedzieć przy L2.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości