Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Redoxus- mordor
#1
Star 
Witam serdecznie, najpierw napisze kilka słów o mnie, potem przejdę do wzoru podania. Tak naprawdę nie wiem czy rekrutujecie, ale znając Was na pewno zawitacie na serwer. Nie miałem okazji z Wami jeszcze grać, ale pamietam Was z serwerów evoke i poprzednich edycji mordora. Grałem dotychczas z trzema kumplami, niestety na tą edycję zawitam sam. Wszyscy dobrze wiemy ze L2 to nie gra dla solo playerow, dlatego zajrzałem do Was na forum i chciałbym wstąpić w wasze szeregi.

Nick:Redoxus
Wiek:27
KLASA:EE/ sws może też być dd
LVL:-
Czas gry: prime 18-23
Suba(jeżeli nie ma to jaka w planach): coś co szybko wyexpie Wink
sprzęt:-
używany TS?: TAK
Komputer: Wystarczający na epiki/siege Wink
Poprzednie klany: Raczej bez klanu, przygodę zaczynałem na Allseronie w AntiqusQustodia
Czemu my?: Myśle że wyżej napisałem swoje powody, chciałbym też móc włączyć się w masowe pvp i dać pstyczka w nos NoFowi czy Toxicom, w zależności od obranej strony. Pozdrawiam Wink
Odpowiedz
#2
Witam, brak odpowiedzi ma świadczyć o braku zapotrzebowania na nowe osoby. Ok powodzenia zatem Wink
Odpowiedz
#3
Cześć, niekoniecznie po prostu dopiero po świętach będziemy decydować o tym czy gramy na mordorze czy nie, więc Twój post jest troszkę za wczesny.
Ogólnie nie rekrutujemy nowych od lat, ale skoro sam się zgłosił jeden można pomyśleć nad rozszerzeniem składu po jakieś rozmowie na TSie, ale to dopiero jak zdecydujemy czy idziemy ;-)
Odpowiedz
#4
Okej, czekam więc na decyzję, myślę że warto się wybrać, pvp chyba nie zabraknie Wink Wilson napisz priv bądź tutaj jak coś będziecie wiedzieć.
Odpowiedz
#5
Witam, jak wygląda sytuacja? Jakieś ustalenia poczynione?
Odpowiedz
#6
Czekamy na określenie jakie sidy będą, miało się to wyjaśnić do 1 stycznia wiec pewnie będziemy wiedzieć, jakoś na ts musimy się złapać
Odpowiedz
#7
Podaj adres, postaram się wbić jutro wieczorem, będziesz?
Odpowiedz
#8
powinienem być, koło 21-22
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości