|
Wyniki szukania
|
| Post |
Autor |
Dział |
Odpowiedzi |
Wyświetleń |
Napisane
[rosn.]
|
| |
 |
Wątek: Podanie
Post: RE: Podanie
| Jakie nicki i klany na Evoke i Allseronie? ;> |
|
SiurdaQ |
Podania przyjęte |
9 |
25,661 |
02-12-2016, 03:09 AM |
| |
 |
Wątek: Podanie
Post: RE: Podanie
| na jakie nicki w grze pisać? Zgłoszę się odrazu do akademii, jeszcze z pół godziny update jakoś ;) |
|
SiurdaQ |
Rekrutacja |
5 |
16,637 |
02-10-2016, 20:10 PM |
| |
 |
Wątek: Podanie
Post: RE: Podanie
| Czyli jak sobie zorganizuję BD podkoxając go SHczem to nie będzie problemu ? ;) |
|
SiurdaQ |
Rekrutacja |
5 |
16,637 |
02-10-2016, 19:51 PM |
|
 |
Wątek: Podanie
Post: Podanie
| Nick: Siurdak/SiurdaQ/SiurdaQQ
Wiek:21
KLASA: Instaluję właśnie L2 (zakończyłem sesję :D ) mogę się dopasować w miarę do klanowych potrzeb i własnych możliwości :)
LVL: -
Czas gry: od godziny po dobę,... |
|
SiurdaQ |
Rekrutacja |
5 |
16,637 |
02-10-2016, 19:18 PM |