02-01-2013, 13:30 PM
przytocze tutaj pewna sytuacje: otoz na nostalgii zrekrutowalismy pewnego zjeba ktory zwie sie Illear i tez gral bez micro bo mial jakis problem z tsem poczatkowo przy czym w grze spamowal chat zachowywal sie jak by pierwszy raz sie dorwal do ludzi i chcial z nimi konwersowac, niestety naprawa tsa tylko pogorszyla sprawe i zaczal trollowac glosowo co wszystkich doprowadza do szalu i nie mozemy sie nadziwic gdzie sie to uchowalo xd pozatym idiota ma moj numer telefonu i mnie budzi jak spie kulturalnie o 11 rano :/ wiec sa wyjatki w ktorych brak mikrofonu to zaleta niemniej jednak wole abys go mial ;p
