Not4All

Pełna wersja: Podanie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
przytocze tutaj pewna sytuacje: otoz na nostalgii zrekrutowalismy pewnego zjeba ktory zwie sie Illear i tez gral bez micro bo mial jakis problem z tsem poczatkowo przy czym w grze spamowal chat zachowywal sie jak by pierwszy raz sie dorwal do ludzi i chcial z nimi konwersowac, niestety naprawa tsa tylko pogorszyla sprawe i zaczal trollowac glosowo co wszystkich doprowadza do szalu i nie mozemy sie nadziwic gdzie sie to uchowalo xd pozatym idiota ma moj numer telefonu i mnie budzi jak spie kulturalnie o 11 rano :/ wiec sa wyjatki w ktorych brak mikrofonu to zaleta niemniej jednak wole abys go mial ;p

hahaha, Gen +1 Big Grin
;* Gen kurwa to o której ty wstajesz? Big Grin żeby cie nie wkurwiać? Big Grin

@Zdechlak -> +100000 Big Grin
(02-01-2013, 00:42 AM)Willson napisał(a): [ -> ]tak jak wyżej, kiedy mikro będzie ?

W następnym tygodniu coś kupie

wybrałeś deske ?
Tak wybrałem
witamy zatem
Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez administratora.

Powód: Przyjęty, prawa dodane.

Obowiązkowy TeamSpeak - http://notforall.pl/showthread.php?tid=583

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a CL rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół notforall.pl
Stron: 1 2 3