Not4All

Pełna wersja: Podanie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Brak Micro Niestety

NIE
na + a jak chcesz ++ to kup mikro.
tez na nie,
kiedyś wystarczało że się przynajmniej słuchało co głowa klanu mówiła Tongue jeszcze dawniej obywało się bez micro i słuchawek i grało się nieziemsko.. Skreślać kandydata z powodu braku micro to lekka przesada.. Może osoba jest nieśmiała :> i nie lubi być wrzucana na "głęboką wodę"..
(02-01-2013, 11:07 AM)Cassi napisał(a): [ -> ](...) Skreślać kandydata z powodu braku micro to lekka przesada.. (...)

Raczej nadgorliwość nowo przyjętych klanowiczy, ślepo i fanatycznie podążających jedyna i słuszną drogą regulaminu. Mi to rybka czy będzie mikro czy nie - to jego problem. Byleby siedział na TS i słuchał rozkazów dowództwa ;P
Regulamin jest po to, by się go trzymać. To nie jest tylko jego problem, bo mikrofon się naprawdę przydaje i bez niego jakość gry spada. Nikt nie mówi, że trzeba uczestniczyć w jakichś luźnych rozmowach, no ale możliwość powiedzenia "healuj kurwa!" w gorących sytuacjach się przydaje. Mikrofon to nie jest jakiś specjalistyczny ekwipunek kosztujący nie wiadomo ile, ma być i już. Ja go nie skreślam, ale tak jak powiedziałem, niech dokupi mikro w pierwszych dniach i będzie git.
Napisałem Nie tylko z braku micro oczywiście było by micro bym był jak najbardziej ZA. Z własnego doświadczenia wiem jak ważne jest micro na PVP bądź Siege. BTW jestem tylko rekrutem i zdaje sobie sprawę,że dla starszych członków klanu ono g***o znaczy ale wyrażam swoją opinię.

Bardzo dobrze, że wyrażasz :p
I wiesz ile to znaczy Big Grin
Ale serio - to czy kupi mikro przed czy po przyjęciu to marginalna* sprawa... a nie coś co decyduje o przyjęciu czy też nie xD

*bo prędzej czy później będzie musiał kupić by się komunikować. MAŁO KTO CZYTA KLAN CHAT!!! i potem jest qq o brak pt czy coś, a ktoś nawet nie wbił na TSa
Jak ten mikrofon to taki problem przez te kilka dni to wpadnij Sosik102 do mnie, sprzedasz moje butelki po piwie to starczy na mikrofon Wink
Stron: 1 2 3