Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
antennae
#1
Nick:antennae
Wiek:21
KLASA: PR
LVL:64 i szybko rosnie
Suba(jeżeli nie ma to jaka w planach): pod klan
sprzęt: PL + zbieranie matsow na bopa
używany TS?: TAK
Komputer:odpalilem 10 clientow i caly czas brak laga
Poprzednie klany:
Czemu my?: Chec gry z kolega z reala (sanae) ktory zachecil mnie do gry w l2.. to moja pierwsza przygoda z ta gra takze duzo rzeczy musze sie o niej nauczyc ale to raczej nie problem, bardzo szybko sie adaptuje do nowych gier.. w kilka mmo juz gralem najwiecej w wow'a w ktorym cos tam osiagnalem (topowa gildia na realmie i w europie) potrafie naprawde sie poswiecic dla klanu i duzo grac (w zime do 18h/day w lato mniej bo prowadze firme ale dalej moge spokojnie 4-8h dziennie byc online po za wyjatkami) jestem spokojna osoba i potrafie zniesc krytyke/flame sam nie wyzywam raczej bez powodu i naprawde trudno mnie wyprowadzic z rownowagi.. mam nadzieje do was dolaczyc i dobrze sie bawic w nowej grze Smile
#2
Potwierdzam, dobry kolega którego znam już ponad 7 lat, na pewno szybko sie nauczy, już dużo wie, a granie łucznikiem to też jakieś super trudne nie jest. Jak najbardziej za.
#3
Jestem na tak, skoro Sanae poleca.

Nick tez masz wyczesany Big Grin
#4
+++++
#5
Jak polecony to dawaj. Gra jest prosta. Spokojnie się ogarnie. Jak będą pytania to nie sraj w porty i pytaj. Jak jednak masz jakieś ale to pytaj. Ja nie oceniam Smile
W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byście to chcieli dowodami obalić?
#6
Za! Jeżeli jest tak jak mówisz to właśnie takich ludzi nam potrzeba. Welcome
#7
Aktywny DD się przyda.
Za
#8
zmienilbym rekrutacje tylko dla bishopow i ludzi poleconych przez klanowiczy.

+
#9
+     
_______________________________________________
skateboarding is not a crime.. right?.
#10
(02-13-2013, 02:49 AM)Yurikoo napisał(a): zmienilbym rekrutacje tylko dla bishopow i ludzi poleconych przez klanowiczy.

+

Nie zapominaj o SwS Smile Za - będzie miał mnie kto koksać Wink




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości