Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie
#11
Brak Micro Niestety

NIE
#12
na + a jak chcesz ++ to kup mikro.
_______________________________________________
skateboarding is not a crime.. right?.
#13
tez na nie,
[Obrazek: freeingharuhi14.jpg]
#14
kiedyś wystarczało że się przynajmniej słuchało co głowa klanu mówiła Tongue jeszcze dawniej obywało się bez micro i słuchawek i grało się nieziemsko.. Skreślać kandydata z powodu braku micro to lekka przesada.. Może osoba jest nieśmiała :> i nie lubi być wrzucana na "głęboką wodę"..
#15
(02-01-2013, 11:07 AM)Cassi napisał(a): (...) Skreślać kandydata z powodu braku micro to lekka przesada.. (...)

Raczej nadgorliwość nowo przyjętych klanowiczy, ślepo i fanatycznie podążających jedyna i słuszną drogą regulaminu. Mi to rybka czy będzie mikro czy nie - to jego problem. Byleby siedział na TS i słuchał rozkazów dowództwa ;P
______________________________________________________________
(01-30-2013, 17:25 PM)Willson napisał(a): omg illear ...
(06-04-2013, 14:27 PM)GenMax napisał(a): gra bez illeara nie mialaby sensu. on jest dusza a ja sercem klanu ;d
#16
Regulamin jest po to, by się go trzymać. To nie jest tylko jego problem, bo mikrofon się naprawdę przydaje i bez niego jakość gry spada. Nikt nie mówi, że trzeba uczestniczyć w jakichś luźnych rozmowach, no ale możliwość powiedzenia "healuj kurwa!" w gorących sytuacjach się przydaje. Mikrofon to nie jest jakiś specjalistyczny ekwipunek kosztujący nie wiadomo ile, ma być i już. Ja go nie skreślam, ale tak jak powiedziałem, niech dokupi mikro w pierwszych dniach i będzie git.
#17
Napisałem Nie tylko z braku micro oczywiście było by micro bym był jak najbardziej ZA. Z własnego doświadczenia wiem jak ważne jest micro na PVP bądź Siege. BTW jestem tylko rekrutem i zdaje sobie sprawę,że dla starszych członków klanu ono g***o znaczy ale wyrażam swoją opinię.

#18
Bardzo dobrze, że wyrażasz :p
#19
I wiesz ile to znaczy Big Grin
Ale serio - to czy kupi mikro przed czy po przyjęciu to marginalna* sprawa... a nie coś co decyduje o przyjęciu czy też nie xD

*bo prędzej czy później będzie musiał kupić by się komunikować. MAŁO KTO CZYTA KLAN CHAT!!! i potem jest qq o brak pt czy coś, a ktoś nawet nie wbił na TSa
______________________________________________________________
(01-30-2013, 17:25 PM)Willson napisał(a): omg illear ...
(06-04-2013, 14:27 PM)GenMax napisał(a): gra bez illeara nie mialaby sensu. on jest dusza a ja sercem klanu ;d
#20
Jak ten mikrofon to taki problem przez te kilka dni to wpadnij Sosik102 do mnie, sprzedasz moje butelki po piwie to starczy na mikrofon Wink




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości