Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nicze
#11
A więc będzie deska.

Chętnie poznam osoby, które na początku serva chciały by stworzyć pt pod trainy i jakieś nieskie rb. Ew pod obijanie ryjów na spotach do questów na profkę.
#12
czemu nie grasz dalej na rpg w risenach?
#13
na początku do niskich rb potrzeba conajmniej 2 ptTongue
#14
Myślę, że nam się uda puknąć parę RBków na początku Big Grin
#15
Jak najbardziej za! Lubie wygadanych ^_^
#16
Cassi, od kiedy Storm "przejął pałeczkę" z klanu w sumie nic nie zostało. Liderzy quitneli a moje cp przestało grać. Także drugi raz zostałem na lodzie. Reroll z tanka 78 był, bo expienie solo do końca gry i bicie rb z randomami, to nie to, po co go zrobiłem. Teraz necro. Fajnie się expiło do momentu, aż połowa cp stwierdziła, że będzie szła na polaczkowego offa, a reszta pojechała w delegacje itd.

Mam dobry klan, ale to już jednak nie to samo. Na koncie mam sprzetu za 2kkk. Pewnie na allegro poleci po kosztach, nie chce mi się z tym bawić.
#17
pieniądze na wódke, a wolny czas na czechów!
Ale i tak sie przyczepie ze na początku nie ma co liczyć na porządne trainy. Trainy to dopiero od talluma i ewentualnie cova(bądź odwrotnie jeśli mamy takie możliwościTongue), chociaz mieliśmy takie akcje ze napierdalaliśmy w fogu na lolbufie i też jakoś szłoTongue
Za co dostałem poziom ostrzeżen over 9000? Pójde z tym na milicje:/
#18
Rzuć ktoś jakąś stronkę a propos interlude. Wszystkie kroniki mi się już pieprzą. Za długą przerwę miałem na GoD'zie i innych lolkronikach z kamaelami. Muszę sobie przypomnieć cały system powerlvlingu na il, żebym na tym mid'zie nie odstawał z lvlem.
#19
http://lineage.pmfun.com/

jestem za,
#20
dostałem ostrzeżenie co do Ciebie od znajomego, ale wole sam zobaczyć co i jak


witamy




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości