Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nicze
#1
Nick: Nicze
Wiek: 24
KLASA: Obojętnie
Suba(jeżeli nie ma to jaka w planach): Kwestia, co będzie na mainie.
używany TS?: TAK
Komputer: Czołg
Poprzednie klany: Gram od c2. Klanów, aż za dużo.
Czemu my?:

Cóż, fakt, faktem, poznałem was na forum CZG. Jako, że nie chcę grać sam, rozglądałem się za klanem, najlepiej polskim. Trafiłem na dwa klany. Kolczaste Anioły (hahahah) i was. Klan wydaje się być dobry, a do tego, zdaje się, będzie w opozycji do Aniołów z kolcami. Poza tym, zauważyłem, że w rekrutacji zostało przyjętych parę osób z którymi grałem w moim ostatnim klanie (Risen na ruskim RPG). Akurat osoby, które do was dołączyły lubiłem, także myślę, że to dobry wybór.

A teraz coś o mnie. Gram w L2 od c2. Pierwszym serverem był grecki Olimpus. Później w sumie wszystkie bardziej znane servery i te mniej. Skończyłem na offie. Po przerwie wstał RPG x3 i już tam zostałem. Jestem bardzo aktywny. Jeśli znajdę dobrą ekipę, potrafię wysiedzieć 24h+ (no, chyba, że kobieta zacznie wariować). Nie lubię płaczu na pvp, braku współpracy i robienia pod siebie. Szacunek jest dla mnie najważniejszy. Przeciwnicy mogą pisać serenady jakim jestem pajacem. W klanie, oczekuję szacunku i sam go okazuję. Nie mam zwyczaju zamykać papy, jak mi coś nie odpowiada. Krytyka jest zawsze konstruktywna. To nie ten wiek, żeby robić z siebie klauna.

Kim będę grał? Jest mi obojętne. Mogę grać każdą klasą, nie licząc bd/sws. Warunek jest jeden. Party. Nie jestem jednym z tych, którzy lubują się w siedzeniu w mieście. Kiedy wchodzę do gry - gram. Jeśli ten warunek będzie spełniony choć w 80%, mogę grać czymkolwiek.

Klan wydaje mi się być najlepszym wyborem ze wszystkich, które miałem okazję zobaczyć na forum Czechów. Jestem bardzo aktywny i liczę, że znajdę tu także parę osób na powerlvling.

Jak są jakieś pytania, zapraszam.
#2
olimpus x2?
#3
+ wiek
+ profa dowolna (czyli to, czego bedziemy needować ;P)
+ nastawienie

ogólnie ZA

Mam tylko pytanie: czy twój stosunek do KA wynika z jakichś zdarzeń czy przygód? ;P
______________________________________________________________
(01-30-2013, 17:25 PM)Willson napisał(a): omg illear ...
(06-04-2013, 14:27 PM)GenMax napisał(a): gra bez illeara nie mialaby sensu. on jest dusza a ja sercem klanu ;d
#4
(01-30-2013, 19:08 PM)Postman napisał(a): olimpus x2?

Jezusie. Nie pamiętam. To było jak byłem mały. Wydaje mi się jednak, że raty były trochę wyższe.

EDIT: Kolczaste Anioły, zabawna nazwa. Pachnie typowym klanem a la xXxZbyszekPLxXx. Do tego skaś ich kojarzę. Pamiętam, że na jakimś servie, ten klan był niżej niż "random" i biło się ich szybciej niż moby.

A jestem trochę wrogo nastawiony, bo będzie tam grał Storhamer (czy jak mu tam było). Nieźle namieszał mi w Risenach i był główną przyczyną, dlaczego ten klan umarł. Zapamiętałem go jako faceta robiącego po cichaczu pod siebie i lizodupa. Ogólnie rzecz biorąc, nieźle mi podpadł.
#5
bardzo aktywny

co powiesz na destro ?
#6
jak zaczynalem grac w l2 to wlasnie na olimpusie x2 i gral ze mna wtedy taki polaczek, ktory na l2polska(sherla) mial nick shadowsof2, to ty?
#7
to ja obojetnie to wybierz cos z potrzebnych klas.
_______________________________________________
skateboarding is not a crime.. right?.
#8
Nicku nie kojarzę, ale ten login mam od dzieciak, to pewnie ja.

Proszę nie brać tego czasu pod uwagę, byłem dzieckiem, które dopiero uczyło się grać. Pamiętam jak kolega miał tam top D i expił na EG. Mówił, że to najlepsza miejscówka i w ogóle Bóg wie co jeszcze.

O siebie, się nie pytaj, nazwa servera i opowieść kumpla to jedyne co pamiętam z tamtego okresu.

Edit: Deska? Mogę grać deską. Pytanie, czy nie lepiej bym grał jakimś supportem.
#9
na chwile obecna najlepiej wyjdzie jesli zostaniesz na desce
#10
pamiętam Cię z rpg, ładny był nolife ^ ^
+ na deske




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości