Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yasman SWS
#1
Nick: Yasman

Wiek: 30

KLASA: SWS

LVL: Im wyższy tym lepszy

Suba: W zależności od potrzeb ogółu z naciskiem na DD

Sprzęt: Ciężkie ciuchy, mieczyk i jakaś alternatywa na pvp (wszystko w granicach możliwości)

używany TS?: TAK

Komputer: Niestety "lapek" ale w IL pozwala płynnie pograć

Poprzednie klany: Ostatnie jakie pamiętam to klany z Allseronu (tj. ok 10 lat temuSmile, Morituri, KG, BD, kto grał to będzie wiedział.

Czemu my?: Wyglądacie na zorganizowaną ekipę, a ja takowej poszukuje. Najważniejsze dla mnie to gra zespołowa oraz wzajemny szacunek. Jeśli będzie to + relatywna aktywność to będzie git.

Pozdrawiam

Adam
#2
mi to wygląda na jakiś fake account zresztą poprzedni sws też, ale fake ACC i tak zostaną wywalone po pierwszym albo drugim dniu, także i don't care
[Obrazek: freeingharuhi14.jpg]
#3
Dziwi mnie nagły przypływ potrzebnych klas jednego dnia Smile
[Obrazek: asuna.jpg]
#4
mnie też, ale ZA
I tak wyjdzie w praniu ;P
______________________________________________________________
(01-30-2013, 17:25 PM)Willson napisał(a): omg illear ...
(06-04-2013, 14:27 PM)GenMax napisał(a): gra bez illeara nie mialaby sensu. on jest dusza a ja sercem klanu ;d
#5
niech bedzie ++
_______________________________________________
skateboarding is not a crime.. right?.
#6
No mnie trochę też dziwi, nagle wszyscy sws i wc chcą robić Smile
#7
cytujac Milosciwie Nam Panujacego

wyjdzie w praniu
#8
Hmm, no nie spodziewałem się takiej reakcji. Widzę że potrzebujecie supporta w postaci SWSa a ja chciałbym nim zagrać i tyle. Po co te dywagacje, spekulacje. W dziale rekrutacja jest napisane jak byk czego potrzeba. Próbuje się ustosunkować i tyle. Dziękować Panowie za słowa poparcia.
#9
Ot lekkie pierdu pierdu, a Ty już grzmiszSmile Ja jestem za, nie zamierzam się bawić w detektywa.
#10
No tak tylko sobie dumamySmile nie ma się co obrażać ;>




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości