Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rupert
#1
Nick: Rupert
Wiek: 18
KLASA: SE, EE ewentualnie WC
LVL: y?
Suba(jeżeli nie ma to jaka w planach): support!
sprzęt: y?
używany TS?: TAK
Komputer: Wystarczajacy zeby grac psokojnie w l2 nawet w kilku oknach Smile
Poprzednie klany: Jakies smieszne na roznych serverach Smile
Czemu my?: Wydajecie sie dosc dobrym klanem, zdarzyło mi sie widziec was na jakims serverze i do tego jeszcze duzo liczba chetnych osob Smile

Co do klasy to wyglada to tak, ze WC nigdy jeszcze nie gralem, wiec moge tego nie ogarnac tak od razu, ale chetnie bym zagral ta klasa, ale to juz zalezy od was jak bardzo potrzebujecie wc. Smile

Jeszcze jedna rzecz o ktora bedziecie pytac zapewne, skladalem kiedys u was podanie o przyjecie do klanu i z wami nie gralem z powodu takiego, ze zrezygnowałem z gry na tamtym serwerze. Smile
#2
WC WC I JESZCZE RAZ WC! Smile Wielkiej filozofii grając WC nie ma więc ogarniesz na 100% Smile.
#3
ee>wc
#4
jakby nie patrzeć jakaś tam filozofia jest.. aktywny wcek to wcek chetnie brany do pt Smile
#5
SE niepotrzebny nam.
ZA - tylko jeśli weźmiesz WC (tego najbardziej brak)
______________________________________________________________
(01-30-2013, 17:25 PM)Willson napisał(a): omg illear ...
(06-04-2013, 14:27 PM)GenMax napisał(a): gra bez illeara nie mialaby sensu. on jest dusza a ja sercem klanu ;d
#6
imho lepszy EE... wc zawsze moze buffnac 2 pt na pvp, pare osob bedzie napewno robic na boxie a zywy EE zawsze spoko
[Obrazek: daily_gifdump_46_01.gif]
#7
Gumiś 2 wcekami chcesz wyexpic 50 osób ?
#8
albo mi sie wydaje albo mamy wpisanych 5 actv wc
[Obrazek: daily_gifdump_46_01.gif]
#9
Gumiś dam sobie rękę uciąć że 5 wc online zawsze nie będzie. A ja nie zamierzam bawić się w Boxowanie WC. Ale decyzja należy do Ruperta i Cl-ów Wink.
#10
Tez glupio by bylo, gdyby same suporty byly w clanie Smile




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości