Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Varok-Podanie
#1
Nick: Varok

Wiek: 20

KLASA: Gladiator

LVL: -

Suba(jeżeli nie ma to jaka w planach): bez planów narazie

sprzęt: -

używany TS?: TAK

Komputer: Lapek Acer 5755g daje rade, tylko acer jako, że to nie jest szczyt technologiczny czasem sie przegrzeje i wyłączy ale to bardzo rzadko

Poprzednie klany: Ostatnio grałem w skromnym klanie na RPG-club Crusaders a wczesniej nie grałem bardzo długo w lineage na rzecz WoW'a

Czemu my?:

Po zakończonej przygodzie z RPG ( nie bardzo odpowiadała mi ta kronika, niskie raty + tolerowanie party botów(opcja unban WTF ?)) nadal mam ochotę pograć w L2 lecz na starym dobrym IL. Mam obecnie dużo czasu, miałem 'delikatny' wypadek 2 połamane nogi (dla małych sadoli moge wrzucić fote Big Grin) w zwiazku z czym jestem na urlopie zdrowotnym na studiach i do pazdziernika mam wakacje. Przeglądając forum o L2 znalazłem informacje o tym serwerze i oferta waszego klanu do mnie przemówiła co zaowocowało tym podaniem. Pozdrawiam!
#2
glad raczej sredni... ale jak urlop zdrowotny to bedziesz mial czas zeby sfarmic OLY.
jak wrzucisz foty powypadkowe to bede na tak Big Grin
[Obrazek: daily_gifdump_46_01.gif]
#3
na tak 1 glad się przyda.
#4
You had me at 'sadoli'


jesli masz jakies doswiadczenie gladem na IL to ja jestem na tak, jesli nie to wybierz cos z profek polecanych

#5
hmm... za
Z profą zobaczymy, choć serio uprzedzam, że Glad na INTERLUDE to cienias raczej.
Na IL jeśli chcesz napierdzielać to Deski/Łuki ewentualnie daggery.
#6
Fota robiona telefonem w szpitalu
Bez szwów

Ogolnie zostałem zachaczony przez ciezarowkę jak wracałem pieszo do domu w piatek 13 w wakacje. To jest złamanie prawej nogi czyli otwarte złamanie piszczela i strzałki z tym jest problem bo juz ponad pół roku a noga się jeszcze nie zrosła, 2 noga juz nie jest tak drastyczna pęknięcie kostki też pare śróbek ale juz w miare ok.
Czy ja wiem, glad na interlude moim zdaniem jest jedną z mocniejszych wersji glada, na high racie starego polskiego zbugowanego gravelanda w okolicach kroniki IL-kamael-hellbound mialem dosyć dlugi czas hero na gladzie.
#7
glad tylko na oly Tongue ale za słit focie masz + xd
[Obrazek: daily_gifdump_46_01.gif]
#8
Piątek 13! o_O
[Obrazek: asuna.jpg]
#9
w takim razie masz moje blogoslawienstwo
#10
Niestey w tym dniu tez pomoglem "szczesciu" nie byłem do konca trzezwy :/ wracałem z koncertu, na deserek (ale to przed wypadkiem) dostałem mandat jeszcze za alko w miejscu publicznym, w kazdym razie zganiam na piatek 13 i wierze w zabobony Big Grin




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości