Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie - Kobi
#11
przynajmniej chociaż pod tym względem pasuje do klanu ;P
#12
Powiem wam całkiem szczerze, ze jakbym zlozyl podanie, i by mi tak odpisywali jak andrzej podczas pierwszego stosunku z cyganka, to bym nawet nie odpisal, bo albo jestescie za, albo przeciw, wiek nie ma zbytnio po za mutacja wiele do gadania, bo sa normalni 16latkwie, a sa i pojebani 2222222, takze sobie przemyslcie :>
#13
Nasz klan początkowo przypomina przytułek, dostaja sie prawie wszyscy, a Ci co sie nie nadają sami się wykruszająTongue Próbą będzie dla niego przetrwanie pierwszego miesiąca (alt klany bez ch itp)
#14
Aiva, też jestem takiego zdania, i dlatego nie skreślam chłopaka od razu z miejsca, bo wiadomo trzeba dać mu szanse, bo może się okazać, że jest bardziej dojrzały od niejednego z nas, ale jednak nie ma się co oszukiwać, jak się weźmie pod uwagę większą ilość osób, to zwykle starsi są bardziej dojrzali. No ale tak jak napisałem, jestem jak najbardziej za, i mam nadzieję, że cię nie zniechęciliśmy Smile
#15
ta, dojrzali. Tak jak pewien krasnal ktory zmienił pasy i spierdolił z czyimś setem (nie pamietam niestety nicku) mimo ze mial grubo po 20Tongue
#16
Bo to był tzw syndrom Andrzeja z Renatą
#17
Tak jak napisałem - zwykle, nie zawsze ;p
#18
ktory gej mi posta usunal ?:< ja chcialem tylko wesprzec chlopaka a wy mnie blokujcie :/
[Obrazek: daily_gifdump_46_01.gif]
#19
kobi, na w prywatnej wiadomości masz adres TSa, po rozmowie na ts będzie oficialna decyzja
#20
jesli nie zachwieje wysokiego poziomu gejostwa w klanie to za :p
[Obrazek: boob-bouncing3.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości