Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie Zulik
#1
Nick: Zulik
Wiek: 25
KLASA: destro albo AW
LVL: 0
Suba(jeżeli nie ma to jaka w planach): kwestia dogadania się.
sprzęt:
używany TS?: no raczej
Komputer: z Kosmosu
Poprzednie klany: ostatni klan w jakim grałem to był wasz od tamtej pory była przerwa.
Czemu my?:macie pojecie o grze całkiem spoko się grało z wami, prócz jednego incydentu o którym można zapomnieć jeśli nie powtórzy się, nie którzy pewnie pamiętają dlaczego przestałem grac. A teraz wracam by spowrotem zrobić rozpierduchę z waszym klanem Smile

Pozdrawiam
#2
+      
_______________________________________________
skateboarding is not a crime.. right?.
#3
destro na +
#4
jestem ZA
#5
Zulika pamiętam chyba jeszcze ze starego czecha?;p
Także + ;p
#6
Ja pewnie jeszcze z wami wtedy nie grałem, bo nicku nie kojarzę, ale jestem za, tylko wyjaśnij proszę przyczynę poprzedniego odejścia.
#7
jak sanae napisał
#8
Tak jak pisałem przestałem grac gdyż pewnego pięknego dnia zniknęły moje itemy z kata dla tych którzy nie pamiętaj grałem sws i bylem w CP razem z NODamage. Tak grałem tez z wami na starym czechu, w sumie chyba na 3 serwerach. Jeszcze myślałem nad lukiem wiec albo będzie luk albo deska Smile
#9
więc podsumowując nie mialeś przykrej sytuacji związanej z klanem a CP, nie bierzemy odpowiedzialności za ludzi z CP które zrekrutowaliśmy, a Ty przyjmując się do nich i podając passy nieznajomym sam sobie jesteś winien Tongue

czym grałeś z nami na starym czechu ?Smile
#10
Oj nie pamiętam nie wiem czy nie był to BD. A ta sytuacja miała miejsce już po tym jak CP się rozpadło i nikt nie miał z cp dostępu do konta poza cl genmax i jeszcze kilku osób ale nie ważne już pożegnałem to razem ze starym serwem Smile




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości