Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie - Damage
#1
Wiek: 21
KLASA: Destroyer / HE
LVL: -
Suba(jeżeli nie ma to jaka w planach): jeśli Deska na Maina to SwS
sprzęt: -
używany TS?: Tak
Komputer: Windows 8, 6 gb ram, procek 4 rdzenie 3.6 bodajże, Karta Grafiki 2gb.
Poprzednie klany: Illuminati, OOWW, Not4all Smile i tam kilka innych dawne dzieje.
Czemu my?: A wiec tak czemu wy? Jednym z głównych powodów jest ten że grałem u was i wspominam ten klan bardzo dobrze... Niestety ale odszedłem z serwa nie pamiętam gdzie graliśmy ale pamiętam że moje CP fail CP lider nie ogarniał(cp było strasznie nie aktywne a solo łuk nie jest ciekawą opcją) a sam nie dałem rady zrobić nowego a byliśmy jednym cp łuków reszta nuki. Druga sprawa widzę że zrezygnowaliście z systemu Const którego naprawdę nie lubię... Moim zdaniem CP jest dla No Life albo naprawdę dla ludzi którzy potrafią się zgrać a nowe CP przeważnie kończą się tym że połowa jest online druga nie i tak w kółko co mija się z celem. A gra jako cały klan jest super przynajmniej ludzie się zżyją i grają jako całość a nie odrębne cząstki które nikogo do siebie nie dopuszczają. Teraz grałem chwilę na serwie APD Gaming i właśnie mieli system bez CP i fajnie się grało niestety nie bawi mnie gra na serwie z online rzędu 50+/- bo nie ma fragów(poza naszym klanem nikt nawet CH innego nie zbidował). Mam nadzieje że uda mi się do was dołączyć i będę mógł cieszyć z wami wspólną grą.


Pozdrawiam czekam na odpowiedź.
#2
Pamiętam że jeden z 2 aktywnych ludzi z tego consta, niepotrzebnie przestawałeś grać u nas nie było tylko constów a main + consty kto co wolał Wink teraz będzie podobnie więc jak utrzymasz aktywność z poprzedniego serwera to nie ma się co zastanawiać Wink

Witamy
#3
jestem za, pamietam go jako nolife ale szybko znikna :p
#4
OOWW :<
#5
Owszem. Znikałem dość często z różnych serwów nie będę nikogo okłamywał że tak nie było ale to głównie przez trafne CP do jakich trafiałem. Naprawdę ja nie mam ochoty być CP Liderem byłem kila razy wystarczy. Co mi z gry jak grałem łukiem a reszta klanu nuki a z mojego CP grała 1-2 osoby i nie dało się farmić. Ja LVL 60+ inni etap robienia 2 profek. Grałem w OOWW na Celesie, Dexie, Arionie , Frycie i grałem do końca do czasu aż klan nie odchodził bo mi się gra podobała graliśmy bez CP (deopiro na arionie je porobili ale akurat miałem spoko ekipe) to grałem bo gra sprawiała mi przyjemność wchodziłem były party na spoile,farmy,rbki itp. itd. a w CP które nie gra nie mam szansy na rozwój postaci i omija mnie bardzo wiele ważnych i przyjemnych aspektów gry. Fajnie mi się grało na Exi 1/2/3 w klanie BractwoMroku(a na 2 PAradox ale to ten sam klan) i grałem również do końca czy też na EPI w klanie ArtOfWar i mogę wymieniać przykładów wiele. Jest ekipa są ludzie grać będę i nie odejdę na 100% Smile. Willson daj mi znać co do postaci.
#6
Illuminati to dobry klan Tongue?
#7
Grałem tutaj u was i mi się ten klan podoba lepiej. Lepsza organizacja. I spoko CL. Illuminati to spoko klan mają naprawdę przyjemnych i miłych ludzi. Ale ich Clan Leader pozostawia wiele do życzenia. Niespełnione ambicje przelewa na l2. Nie będę gadał i obsmarowywał go teraz. Z Tego co pamiętam jego słowa powiedział "na 100% nie pójdę na zbugowanego skorumpowanego Czecha"
#8
Iluminati smieszni na celes byli troche, akcje typu 5vs2pt i odbity raid ;d
#9
jestę za
#10
Agree




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości